Jakie nowoczesne ogrodzenie wybrać.

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 21 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  13 14 15 16 17  ▸  ▸▸

18 lipca 2015, 22:27

Zgadzam sie: good 0 bad

januszko nie jest łatwiej dbać o metalowe niż np. o takie jak verona, bo kamień nie wymaga pielęgnacji, malowania, zabezpieczania przed korozją.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 lipca 2015, 22:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat zabezpieczenie przed korozją to najmniejszy problem, bo można ogrodzenie oddać do cynkowania do firmy typu http://www.galess.com.pl/ i wyeliminować problem rdzy na naprawdę długie lata. I wtedy nie trzeba już właściwie mocno dbać o stan takiego ogrodzenia

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 lipca 2015, 13:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o nowoczesne ogrodzenia to tylko panele ogrodzeniowe. Rynek umożliwia wybór paneli od klasycznych, dekoracyjnych, po przemysłowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 lipca 2015, 00:29

Zgadzam sie: good 0 bad

ja na razie zacząłem budowę domu i poki co wystarczy mi ogrodzenie zrobione z takiej siatki http://www.siatkomet.pl/siatki . Pozniej jak już będzie stał dom pomyśli się o czym ładniejszym.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 sierpnia 2015, 16:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo dobre podejście :) tylko trzeba pamiętać o tym, żeby to nowe ogrodzenie było pomalowane proszkowo, to wtedy będzie zawsze ładnie wyglądać i będzie zabezpieczone przed korozją :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 sierpnia 2015, 09:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Na początek dobrze, bo w budowę pewnie włożyłeś gigantyczne pieniądze, a działkę trzeba jakoś ogrodzić. Z czasem w jakim kierunku zamierzasz iść.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 sierpnia 2015, 08:28

Zgadzam sie: good 0 bad

u nas jest nowoczesne ogrodzenie metalowe, nie ma problemu z utrzymaniem go w należytym stanie - [url]http://www.ogrodzeniametalowe.pl/,26,pl.html

Zgłoś | Cytuj | Link

13 sierpnia 2015, 14:26

Zgadzam sie: good 0 bad

No metal zazwyczaj wiele nie wymaga, ale jeżeli porównać go do kamienia którego nawet malować nie trzeba, a takie milano wygląda o niebo ciekawiej.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 sierpnia 2015, 18:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Całkowicie się zgadzam, że milano wygląda lepiej niż metalowe ogrodzenie. Chociaż zdarzyło mi się widzieć kute ogrodzenia, które naprawdę przyciągały wzrok estetyką i wykonaniem. Hm, to zależy, wymaga przecież konserwacji cyklicznej, a to już się obi problemem, jeżeli mamy długie ogrodzenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 sierpnia 2015, 22:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Oj to prawda. Większość ogrodzeń jest samych stalowych albo ze słupkami i przęsłami, a żadko trafia się coś ciekawego. A te zabepieczanie to również całkiem spory zabieg, więc w sumie to sam nie wiem. Mur Milano jest świetny ale słupek M z przęsłami również. Ogranicznikiem może być tylko cena.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 21 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  13 14 15 16 17  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 155

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >