Jakie nowoczesne ogrodzenie wybrać.

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 21 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  17 18 19 20 21  ▸

7 sierpnia 2017, 11:57

Zgadzam sie: good 0 bad

A ile pieniędzy chcesz na to przeznaczyć? Poszukaj w internecie nowych rozwiązań, pełno jest artykułów i nowościach. Tak samo popatrz w sklepach internetowych w poszukiwaniu inspiracji.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 grudnia 2017, 02:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Jedne z lepszych ogrodzeń, to ogrodzenia panelowe z podmurówką. Przy odrobinie wiedzy, można nawet je samemu postawić. Tu są do tego cenne wskazówki https://montazogrodzenia.com/blog/montaz-ogro dzenia-panelowego-z-podmurowka.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 lutego 2018, 13:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Z nowoczesnych na pewno fajną opcja jest mur Genua Pozbruk który można w fajny sposób połączyć ze stalowymi przęsłami.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lutego 2018, 13:11

Zgadzam sie: good 0 bad

masz jakieś zdjęcia tego? nie potrafię sobie wyobrazić.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lutego 2018, 13:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam stalowe ogrodzenie od www.janmarpu.pl. Bardzo polecam, jeśli ktoś szuka podobnego. Dobre w utrzymaniu, wygląda bardzo elegancko, jest nie drogie i pozwala ekonomicznie ogrodzić posesję.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 sierpnia 2018, 14:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o nowoczesne ogrodzenia, to proponujemy ogrodzenia panelowe. Zajrzyjcie do nas, chętnie pomożemy w tej sprawie.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 maja 2019, 11:48

Zgadzam sie: good 0 bad

A może w takim razie zamiast stawiać na takie ogrodzenia to warto rozważyć dostępne propozycje do Pozbruk, jak m.in Karo, które nie zajmuje wiele miejsca i do tego zapewnia pełną prywatność, spokój oraz też ciekawie dopełnia przestrzeń ogrodową.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 czerwca 2022, 13:01

Zgadzam sie: good 0 bad

order cipro online supreme suppliers

Zgłoś | Cytuj | Link

10 sierpnia 2022, 10:12

Zgadzam sie: good 0 bad

supreme suppliers in india

Zgłoś | Cytuj | Link

5 września 2022, 20:03

Zgadzam sie: good 0 bad

rosa impex pvt india ltd

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 21 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  17 18 19 20 21  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Eksperci od ogrodzeń Liczba postów: 9 Grupa: Ogrodzenia... A z jakiego tworzywa wybieracie ogrodzenie? ___________________________ _____ https://www.erudita.pl/specjalista -google-ads/
  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 209

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >