Jakie nowoczesne ogrodzenie wybrać.

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 21 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

1 kwietnia 2009, 15:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy ładniejsze to rzecz indywidualnego gustu, mi osobiście jeżeli chodzi o panele do ogradzania domu to te betafence'owe bardziej przypadły do gustu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 kwietnia 2009, 11:00

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja dalej się upieram żę jednak mocne stalowe ogrodzenie w tych czasach jst najlepsze.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 kwietnia 2009, 22:02

Zgadzam sie: good 0 bad

stalowe ogrodzenie jest dobre .te siatki czy panele co uważam za taki sam bubel są liche

Zgłoś | Cytuj | Link

6 kwietnia 2009, 17:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Metal jest ok nie powiem ale za to cena jest dużo wyższa, jak przyjdzie wymurować płot i do tego jeszcze jakieś metalowe ogrodzenie wystawić to wyjdzie zdecydowanie więcej niż postawienie ogrodzenia z paneli które moim zdaniem wcale nie wygladają gorzej, a jeżeli chodzi o trwałość to zapewne postoja dłużej niż płot murowany, w końcu panele te są i cynkowane i malowane proszkowo.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 kwietnia 2009, 20:19

Zgadzam sie: good 0 bad

jak trwałe jak gotowe stopy fundamentowe wkopują że dziecko słupek z kolegami wyrywają ,to się nadaje do grodzenia budów i magazynów szybki montaż to zaleta.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 kwietnia 2009, 11:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszyscy tylko panele i panele. Nie powiem, są bardzo dobre, sam mam z nich zrobiony tył działki i tam spełniają swoje zadanie znakomicie. Są koloru zielonego i "znikają" na tle trawy. Stoją już rok, zime przezyły i żadnych oznak korozji nie widać. Do tego dorzuciłem robioną podmurówke i jestem bardzo zadowolny. Sam wszystko robiłem, dlatego sporo czasu zaoszczedziłem na robociźnie, no ale 2 tygodnie bez wolnego popoludnia mialem.
Pozostaje mi do zrobienia przód działki. Szukam czegoś bardziej reprezntatywnego. Zdecydowany jestem na stal, bo drewno nie ma u mnie za duzego zaufania, szczegolnie gdy po nim ciągle leje, beton mi sie nie podoba, bo przypomina mi cmentarz. Na innym forum znalazłem ogodzenia z profili zamkniętych firmy xcel. Wygląd maja prosty a zarazem nowoczesny, wiec mysle ze marku powinny ci sie spodobac. Aktualnie jestem na etapie zbierania dodatkowych informacji.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 kwietnia 2009, 08:19

Zgadzam sie: good 0 bad

dzień dobry

ja sobie zamówiłem ogrodzenie u ślusarza projekt sam zrobiłem :D muszę się pochwalić.Podmórówkę już miałem była na nich ochydna siatka ,panowie wykorzystali słupki i przykręcili przęsła ogrodzeniowe.wszystko ładnie wygląda .apropo paneli nie jest to mocne rozwiązanie a i myślałem nad tym i oglądałem bodajrze w castoramie ale za delikatne to coś :(

Zgłoś | Cytuj | Link

10 kwietnia 2009, 18:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Anonymous napisał: dzień dobry

ja sobie zamówiłem ogrodzenie u ślusarza projekt sam zrobiłem :D muszę się pochwalić.Podmórówkę już miałem była na nich ochydna siatka ,panowie wykorzystali słupki i przykręcili przęsła ogrodzeniowe.wszystko ładnie wygląda .apropo paneli nie jest to mocne rozwiązanie a i myślałem nad tym i oglądałem bodajrze w castoramie ale za delikatne to coś :(


taki urok marketowych cudeniek . nawet siatka moze byc atutem jak sie znajdzie to "cos". mam zgrzewany pantanet, ocynkowany i izolowany. sztywno sie mocno trzyma i nie planuje zmiany poki bedzie stac ;) . ale trzeba sie "pofatygowac" na "markowe" :)

Zgłoś | Cytuj | Link

12 kwietnia 2009, 19:42

Zgadzam sie: good 0 bad

siatki są dobre na motyle nie trwałe to i proste jak drut co w tym pięknego ochyda do grodzenia .nietrwałe i lipawe rozwiązanie nie dziwne więc że tanie .

Zgłoś | Cytuj | Link

14 kwietnia 2009, 23:37

Zgadzam sie: good 0 bad

sporo ludzi chwali betafence podobno bardzo dobra jakość ja bym jeszcze zaproponował Wisniowskiego.
pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 21 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Eksperci od ogrodzeń Liczba postów: 9 Grupa: Ogrodzenia... A z jakiego tworzywa wybieracie ogrodzenie? ___________________________ _____ https://www.erudita.pl/specjalista -google-ads/
  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 148

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >