Jakie ogrodzenie?

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

5 sierpnia 2013, 09:41

Zgadzam sie: good 0 bad

a może po prostu gęste słupki - mi takie rozwiązanie bardzo się podoba, jest nowoczesne a zarazem proste; czego chcieć więcej... owszem można zastosować tradycyjne siatki, ogrodzenia posesyjne, gabionety. Drewno ma swój urok, ale trzeba o nie szczególnie dbać. Dla niezdecydowanych polecam profesjonalną obsługę z zakresu ogrodzeń - http://www.teleport2000.pl/ogrodzenia-i-siatk i-.html - doradzą i załatwią co trzeba ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 sierpnia 2013, 10:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Drewno wymaga regularnej konserwacji. Obecnie jest taki wybór ogrodzeń metalowych, że na pewno znajdziesz coś dla siebie. Polecam [url]galerię zdjęć, może Cię zainspirują.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 października 2013, 09:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie zdecydowanie najlepsze są ogrodzenia panelowe od firmy Plotbud. Są one bardzo tanie i do tego wytrzymałe. Dlatego osobiście uważam, że warto.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 grudnia 2013, 09:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Również uważam, że ogrodzenia panelowe od Plotbud to najlepszy obecnie możliwy wybór.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 stycznia 2014, 18:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Generalnie pozostaje mi tylko podpisać się pod tym obiema rękami. Jeżeli chodzi o ogrodzenia to plotbud nie ma sobie równych.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 stycznia 2014, 10:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam
z własnego doświadczenia mogę polecić ogrodzenia panelowe. Sa to ogrodzenia ze stalowego drutu na betonowej podmorowce. Mialem watpliwosci co do trwalosci takiego ogrodzenia, ale skusila mnie cena, akurat nie bylem w najlepszej sytuacji finansowej, a pilnie go potrzebowalem. U mnie robila to firma www.hexagon.pl Zdecydowanie moge polecic, szybko solidnie i tanio. A ogrodzenie trzyma sie swietnie do dzis.
Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

24 kwietnia 2014, 14:06

Zgadzam sie: good 0 bad

ogrodzenie powinno być zrobione z dobrej jakości blachy ja kupiłem blachy w www.hart-metale.pl/ i dużo na ogrodzenie nie wydałam

Zgłoś | Cytuj | Link

6 czerwca 2014, 14:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem zwolennikiem tradycyjnych i chyba ponadczasowych ogrodzeń kutych : )znalazłem firmę http://www.zubdebowski.pl/ która sprostała moim wymaganiom i jestem bardzo zadowolony z takiego ogrodzenia, wydaje mi się najbardziej trwałe i eleganckie. Fakt jest droższe ale jak już mam wybierać ogrodzenie, to nie na rok a na bardzo długo.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 czerwca 2014, 09:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: rafalo napisał: Ja jestem zwolennikiem tradycyjnych i chyba ponadczasowych
ogrodzeń kutych : )znalazłem firmę http://www.zubdebowski.pl/ która
sprostała moim wymaganiom i jestem bardzo zadowolony z
takiego ogrodzenia, wydaje mi się najbardziej trwałe i
eleganckie. Fakt jest droższe ale jak już mam wybierać
ogrodzenie, to nie na rok a na bardzo długo.


Witam
zgadzam się z przedmówcą. Na ogrodzeniu nie ma co oszczędzać, ma nam służyć przez lata. Warto więc rozejrzeć się za dobrym produktem i sprawdzić długość gwarancji. Na rynku dostępne są już ogrodzenia z 20-letnią ochroną rękojmią producenta (firma Betafence), co tylko potwierdza jakość kupowanego asortymentu.

Pozdrawiam
Krzysztof Krysiński

Zgłoś | Cytuj | Link

23 czerwca 2014, 17:22

Zgadzam sie: good 0 bad

nie ma co oszczędzać to fakt. ma nie tylko ładnie wyglądać, ale też nas chronić

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19172 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 470

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >