Jakie okna wybrać?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 56 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  16 17 18 19 20  ▸  ▸▸

27 grudnia 2017, 11:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: marek_ch napisał: To prawda - okna PCV
najpopularniejsze i według mnie najlepsze, gdyż nie
wymagają żadnej konserwacji (a już na pewno nie tak
specjalistycznej, jak okna drewniane). Są również
szczelne i oferują świetną izolację akustyczną!



A co powiecie o oknach Oknoplastu? Słyszałem, że dobre, ale sam nie miałem z nimi do czynienia jak dotąd.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 grudnia 2017, 12:16

Zgadzam sie: good 0 bad

W tej chwili to ścisła czołówka jeśli chodzi o okna pcv na polskim rynku. Mają ciekawe rozwiązania zwłaszcza w kwestiach zabezpieczeń i estetycznych, są wykonane porzadnie, firma ma renomę. Nie unika błędów, ale generalnie to mocno polecane okna. Podobną prasą cieszy się na przykład Vetrex, ale tych z kolei okien ja nie używałem nigdy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 grudnia 2017, 10:13

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie od roku są okna Pixel oknoplastu i bardzo sobie chwalę. https://oknoplast.com.pl/okna/pixel/ Pasują idealnie do nowoczesnych domów, nie tylko ze względu na design, ale też na mniejsze ramy, spore szklenie i dużą ilość światła, jakie przepuszczają.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 stycznia 2018, 04:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Drutex jest w czołówce najlepszych producentów okien. Ja mam od nich okna w całym domu i to był jeden z lepszych zakupów, bo okna są dobrej jakości, trwałe, szczelne, nie zaparowują. A cena naprawdę zachęca.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 stycznia 2018, 10:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zdecydowałem się na okna drewniane. Jeżeli jesteście z Szczecina lub okolic to mogę wam polecić firmę www.kupokna.eu Zakupiłem od nich świetne okna i drzwi do swojego domu, w bardzo korzystnych cenach.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 stycznia 2018, 09:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Oprócz dobrej jakości okien o odpowiednich parametrach termoizolacyjności niezwykle ważny jest jeszcze ciepły montaż w warstwie ocieplenia. W innym wypadku ciepło nadal ucieka przez mostek termiczny utworzony wokół okna. Na naszej stronie pokazujemy, jak powinien wyglądać prawidłowy montaż tego elementu, wystarczy wybrać zakładkę „Fasada”:http://www.knauf-industries.pl/program,showro om,styropiany-zastosowania.html

Ten post był edytowany przez e-rzecznik Knauf Therm dnia: 22 stycznia 2018, 13:44
Zgłoś | Cytuj | Link

19 stycznia 2018, 16:05

Zgadzam sie: good 0 bad

mi się bardzo podobają okna angielskie... jeśli chodzi o sprawdzonego polskiego producenta to polecam www.internationalwindows.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

22 stycznia 2018, 22:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam pvc od drutexa, dokładnie model iglo classic i uważam, że to był świetny wybór. Okna się dobrze użytkuje, mają dobre parametry. Nie ma problemów z przepuszczalnością czy zaparowywaniem, ładnie wyglądają. Jak za tak niskie pieniądze są naprawdę świetne.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 stycznia 2018, 14:09

Zgadzam sie: good 0 bad

W Druteksach głównym zarzutem jest jakość wykonania i wyposażenie. Same parametry (dla okna referencyjnego) są faktycznie dobre, ale już w porównaniu z oknami innych producentów wypadają różnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 stycznia 2018, 15:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Chodzi Ci o jakiś konkretny element czy tak ogólnie mówisz?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 56 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  16 17 18 19 20  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • dobre drzwi wewnętrzne Liczba postów: 108 Grupa: Montujemy o... Można szybciej i taniej - np. używając ościeżnicy nakładkowej i nowego pełnowymiarowego skrzydła. Można kupić jakieś no-name z płyty meblowej na allego ale więk...
  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 470 Grupa: Montujemy o... Nie sposób się nie zgodzić - passive i superthermy z KMT to na prawdę udane modele. Sam często je rekomenduję na równi z Matomami Arktic czy Wikędami Optimum cz...
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 139 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • Jakie drzwi antywłamaniowe do mieszkania najlepsze... Liczba postów: 183 Grupa: Montujemy o... Montowałem ostatnio te KMT o których piszesz. Całkiem przyzwoite drzwi ale cena też adekwatna do jakości. Z resztą jak wszędzie teraz ceny podskoczyły w górę ja...
  • drzwi wejściowe kraków Liczba postów: 17 Grupa: Montujemy o... Chcąc mieć pewność co do solidnego zabezpieczenia takich drzwi warto postawić na sprawdzone systemy zabezpieczające, które łączą w sobie cechy wytrzymałościowe....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19163 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 193

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >