Jakie okna wybrać?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 56 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  20 21 22 23 24  ▸  ▸▸

6 lipca 2018, 14:53

Zgadzam sie: good 0 bad

ja też uważam, że najlepsze są drewniane. Jesli chodzi o firmę to dużo dobrego słyszałam o www.internationalwindows.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 lipca 2018, 08:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowaliśmy się na okna PCV z oferty ProfiLine https://profiline.com.pl/ . Wybór ten padł ze względu na ogromną estetykę okien wykonanych z tego materiału. A co najważniejsze, idealnie komponują się one z nowoczesnym, designerskim budynkiem. Drzwi oczywiście również wybraliśmy z tego materiału.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 sierpnia 2018, 09:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo szeroką paletę kolorystyczną oklein do okien PCV ma firma Mielczarek . To bardzo dobra opcja szczególnie dla osób, które chcą idealnie dopasować kolor okien do elewacji, dachu czy ogrodzenia. No i mają coś, czego nie można znaleźć nigdzie indziej – powierzchnie metaliczne, które pozwalają nadać oknom PCV metaliczny wygląd, np. lśniący grafitowy lub nawet złotawy taki jak w oknach aluminiowych.

Ten post był edytowany przez marek84 dnia: 7 sierpnia 2018, 09:39
Zgłoś | Cytuj | Link

25 sierpnia 2018, 11:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja w domu posiadam okna aluminiowe Schüco. Wyglądają bardzo nowocześnie, znakomicie wytłumiają dźwięki z ulicy i zatrzymują ciepło. Sporo informacji na ten temat możesz znaleźć na www.budtrans.com.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 września 2018, 11:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zdecydowałem się na okna PCV. Postanowiłem zakupić okna prosto od producenta. Polecam wam zgłosić się do firmy www.wesa.pl Wykonują świetne okna PCV. Ich siedziba znajduje się niedaleko Szczecina.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 października 2018, 10:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie tylko parametry okien się liczą. Można kupić bardzo dobre okna, dużo zapłacić, a trafić na ekipę montażową, która tak naprawdę wykona zły montaż i nie będziemy mogli w pełni wykorzystać potencjału okien. Dobry montaż okien to ich fajne użytkowanie, redukcja hałasu, obniżenie rachunków za ogrzewanie itd. Warto o tym pamiętać

Zgłoś | Cytuj | Link

20 października 2018, 10:43

Zgadzam sie: good 0 bad

W zasadzie warto wziąć wiele czynników pod uwagę jeżeli chcemy wybrać dobre okna, zarówno parametry techniczne, jakość wykonania, profil oraz sam prawidłowy montaż wraz z regulacją, bez tego ani rusz. Jeżeli będziecie mieć wątpliwości lub pytania to zapraszamy na Hemos.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

24 października 2018, 12:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o okna aluminiowe to warto skontaktować się z firmą www.mesal.pl. Firma oferuję również fasady aluminiowe, zadaszenia aluminiowe a nawet ogrody zimowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 listopada 2018, 15:11

Zgadzam sie: good 0 bad

ja uważam, że warto zainteresować się ofertą www.internationalwindows.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

6 listopada 2018, 11:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Możecie się po prostu zgłosić do firmy, która zajmuje się wykonywaniem okien na zamówienie. Wtedy będziecie mieli takie okna jakie chcecie. Dobrą firmą, która zajmuje się wykonywaniem okien na zamówienie jest www.valorwindows.pl z Gdańska. Wykonują okna PCV, drewniane i aluminiowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 56 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  20 21 22 23 24  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • drzwi wejściowe kraków Liczba postów: 17 Grupa: Montujemy o... Chcąc mieć pewność co do solidnego zabezpieczenia takich drzwi warto postawić na sprawdzone systemy zabezpieczające, które łączą w sobie cechy wytrzymałościowe....
  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 26 Grupa: Montujemy o... Moim zdaniem warto dmuchać na zimne!
  • Parapety, ale jakie? Liczba postów: 2 Grupa: Montujemy o... Do wykonania parapetu drewnianego nadaje się w zasadzie każde drewno. Jeśli zależy nam jednak na tym, aby element ten służył nam przez dłuższy czas, postawmy na...
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 138 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • Okna Szczecin-która firma najlepsza? Liczba postów: 306 Grupa: Montujemy o... Jeśli szukasz wysokiej jakości stolarki okiennej i drzwiowej, sprawdź ofertę GEALAN. Na ich stronie znajdziesz szeroką gamę produktów dostosowanych do różnych p...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 232

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >