Jakie okna wybrać?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 56 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸

10 kwietnia 2015, 16:18

Zgadzam sie: good 0 bad

A jakie okna do średniej wielkości domu byscie polecili z tego sklepu www.artmar-lublin.pl ? koniecznie tylko z ich oferty, bo wiem, ze będę u nich robil zakup

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 kwietnia 2015, 21:02

Zgadzam sie: good 0 bad

jeżeli chodzi o moje doświadczenie to zdecydowanie polecam okna PCV - są na pewno tańsze i wbrew wszelkim pozorom - bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości. A przy okazji muszę wspomnieć, że najlepiej kupować bezpośrednio u producenta, takiego jak Hsj Plus.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 kwietnia 2015, 18:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam drutexy pcv i jestem bardzo zadowolony. To są okna na lata – praktyczne i niedrogie. Dodatkowo dobrze wypadają w testach.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 kwietnia 2015, 01:39

Zgadzam sie: good 0 bad

wydaje mi się,że okna PCV nie ustępują drewnianym pod względem estetyki i właściwości izolacyjnych. my mieszkaniu mamy takie od firmy www.wesa.pl ze Szczecina. są trwałe,eleganckie i ładnie się prezentują.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2015, 10:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli poszukujesz okien pcv polecamy sprawdzone okna Abakus produkowane w systemach Brugmann /// Salamander. 20 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to sprawdzona jakość. Zapraszamy do współpracy klientów z Warszawy.
www.warszawa.pcv-okna.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 kwietnia 2015, 08:29

Zgadzam sie: good 0 bad

W dzisiejszych czasach okna PCV imitujące drewno wizualnie są właściwie takie same jak drewniane ;) Moim zdaniem są również bardziej praktyczne ze względu na to, że nie trzeba aż tak bardzo o nie dbać. W przypadku drewnianych trzeba raz na kilka lat odświeżać je, malować. PCV wygrywają również tym, że są po prostu tańsze. Sam osobiście mam takie u siebie od 4 lat i złego słowa nie powiem. Zaopatrywałem się w firmie Omnicorp http://www.omnicorp.pl/ i jestem naprawdę zadowolony ;) Mieszkam spory kawałek od nich więc musiałem zapłacić za transport i tutaj duży plus, bo był w fajnej cenie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

27 kwietnia 2015, 16:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik jgraniecki napisał: Siostra buduje dom, jest na etapie zakladania okien.
Niestety

pogubila sie w ofertach zupelnie. Drewniane czy pcv?
Przyciemniane

czy nie? itp, itd? Prosze podzielcie sie doswiadczeniami,
moze

dzieki temu uda jej sie na cos zdecydowac


Tutaj masz ciekawe zestawienie:

muratordom.pl/budowa/okna-i-akcesoria/jakie-okna-wybrac-okna -drewniane-czy-okna-plastikowe,111_1717.html

Natomiast jeśli szukasz wykonawców to zapraszamy do tego działu - Okna, parapety i okiennice.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 maja 2015, 11:04

Zgadzam sie: good 0 bad

może zdecyduj się na okna www.famix.pl ? ja posiadam te okna u siebie i faktycznie dobrze się sprawują...

Zgłoś | Cytuj | Link

15 maja 2015, 11:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam od wielu lat drutexy z pcv i nie mam z nimi żadnych kłopotów. Podstawą jest dobry montaż – jeśli jest przeprowadzony w sposób prawidłowy, nie powinno nic się dziać.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 maja 2015, 12:09

Zgadzam sie: good 0 bad

My mamy vidoki prestige z luxdomu. W lublinie jest tylko kilka firm, które mają dobre okna. Te wybieraliśmy na podstawie pochlebnych opinii, które przedstawili nam znajomi użytkownicy. Sami użytkujemy od prawie 2 lat i okna sprawują się bardzo fajnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 56 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 26 Grupa: Montujemy o... Moim zdaniem warto dmuchać na zimne!
  • Parapety, ale jakie? Liczba postów: 2 Grupa: Montujemy o... Do wykonania parapetu drewnianego nadaje się w zasadzie każde drewno. Jeśli zależy nam jednak na tym, aby element ten służył nam przez dłuższy czas, postawmy na...
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 138 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • Okna Szczecin-która firma najlepsza? Liczba postów: 306 Grupa: Montujemy o... Jeśli szukasz wysokiej jakości stolarki okiennej i drzwiowej, sprawdź ofertę GEALAN. Na ich stronie znajdziesz szeroką gamę produktów dostosowanych do różnych p...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 615 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19161 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 130

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >