Jakie oświetlenie w przedpokoju?

« Powrót do grupy: Oświetlenie wnętrz

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸

30 listopada 2017, 12:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio wybierałam oświetlenie do mojego domu a że jestem z natury leniwa i nie lubię spędzać miliona godzin chodząc po sklepach to postanowiłam poszukać sklepu internetowego w którym kupię całe oświetlenie. Udało się! Znalazłam idlawas.pl w którym kupiłam całe oświetlenie do domu. Szybko i wygodnie a do tego dużo taniej niż w sklepach stacjonarnych. Polecam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 stycznia 2018, 15:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Potwierdzam moją przedmówczynie super sklep http://www.idlawas.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 stycznia 2018, 15:01

Zgadzam sie: good 0 bad

także polecam www.idlawas.pl super sklep oraz ogromny wybór a także konkurencyjne ceny

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lutego 2018, 09:59

Zgadzam sie: good 0 bad

A halogeny? Moim zdaniem taka forma oświetlenia sprawdzi się naprawdę znakomicie i stworzy optymalny klimat w każdym przedpokoju. Wszystkie niezbędne materiały w tym celu znajdziecie na Oswietlenie-led.biz

Zgłoś | Cytuj | Link

6 marca 2018, 11:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Najwięcej osób decyduje sie właśnie na oświetlenie ledowe. My rownież na takie postawiliśmy:
daje mocne światło
żarówki tak czesto się nie przepalają
no i rachunki za prąd sa mniejsze przy takiej samej a nawet lepszej jakości oświetlenia.
Ciekawym rozwiazaniem jest również zamontowanie oświetlenia sterowanego pilotem, ewentualnie smartfonem ( nie jest to wbrew pozorom takie drogie, bajer moim zdaniem ciekawy)
Polecam jednak postawić na porządną firme:
http://www.lighting.philips.pl/strona-glowna< /a>

Ten post był edytowany przez fajo dnia: 8 marca 2018, 11:44
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 marca 2018, 16:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam Wam najlepszy sklep internetowy z oświetleniem - idlawas.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

26 marca 2018, 12:01

Zgadzam sie: good 0 bad

W przedpokoju świetnie się prezentują kinkiety. Ostatnio miałem przyjemność współpracować z firmą Przybylscy z Poznania, która jest producentem kinkietów i żyrandoli mosiężnych. Polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

31 marca 2018, 23:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja, kiedy wybierałam oświetlenie do przedpokoju, to bardzo zależało mi na dobrym designie. Chciałam, żeby od razu zwracało ono uwagę osób, które przychodzą do mojego domu. Koniecznie odwiedźcie ten sklep https://szykownydom.com/ ,jeśli również chcecie, żeby oświetlenie u Was prezentowało się efektownie.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 kwietnia 2018, 08:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Najbardziej efektywne jest obecnie oświetlenie LED, ponieważ pobiera bardzo mało prądu, a zarazem może świecić znacznie dłużej, niż zwykłe żarówki. Dodatkowo sterowanie oświetleniem LED jest dużo prostsze niż w przypadku żarówek, dzięki czemu można swobodnie regulować jasność światła. Wadą takiego rozwiązania jest fakt, że większość dostępnych obecnie na rynku LED-ów świeci sztucznym, męczącym oczy światłem. Oczywiście istnieją też oświetlenia LED, świecące naturalnym światłem, np. oferowane przez sklep internetowy http://www.kanluxforhome.pl. Warto zaopatrzyć się w naturalne oświetlenie, ponieważ dzięki niemu zmniejszymy ryzyko uszkodzenia wzroku.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 kwietnia 2018, 14:15

Zgadzam sie: good 0 bad

kinkiety sa fajne, szczególnie takie nowoczesne activejet. Ja swoje zakupiłam w OBI . Naprawdę jest w czym wybierać. Polecam dla wybrednych :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Oświetlenie Liczba postów: 524 Grupa: Oświetlenie... Moje doświadczenie zakupowe w tym sklepie z oświetleniem było absolutnie fantastyczne. Szukając lampy do mojej sypialni, zależało mi na znalezieniu czegoś wyjąt...
  • Jaka lampa do salonu? Liczba postów: 24 Grupa: Oświetlenie... Nie zwracaj uwagi na producenta, bo masa na rynku lamp, gdzie producent niby dobry, a sama lampa już bardzo słaba jakościowo. Sam kupiłem trochę rzeczy takim to...
  • Sklep z oświetleniem Liczba postów: 15 Grupa: Oświetlenie... Przeglądaj różne sklepy, bo ceny są naprawdę różne. Jak przejrzysz kilkanaście sklepów to okaże się, że w jednym sklepie lampa kosztuje 100 złotych, a w innym 3...
  • barek i alkohole Liczba postów: 56 Grupa: Oświetlenie... Nie mam barku jako takiego (bo kojarzą mi się barki sprzed 30 lat zamykane na klucz). Ale mam półkę, na której stawiam alkohole. Jest to osobna półka, poza zasi...
  • kinkiety do sypialni Liczba postów: 13 Grupa: Oświetlenie... Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z oświetleniem do domu, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie lampy ogrodowe stojące i wiele innych....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 171

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >