Jakie rolety?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  10 11 12 13 14  ▸  ▸▸

9 sierpnia 2017, 09:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Uniwersalne rozwiązanie to na pewno rolety w systemie dzień – noc. Ja właściwie cały dzień siedzę z lekko uchylonymi. Taki półmrok w mieszkaniu zdecydowanie korzystny dla samopoczucia. Latem wręcz zbawienie ;) Mam rolety od producenta Najtańsze we Wszechświecie. W Krakowie jest ich ekspozycja, montaż od ręki, nic nie czekałem. Zamówienie złożyłem w poniedziałek i tego samego dnia już był montaż. W sumie pozytywne zaskoczenie, bo myślałem, że trzeba dłużej czekać. Pozdrawiam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 sierpnia 2017, 14:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: wadax napisał: Uniwersalne rozwiązanie to na pewno rolety w systemie
dzień – noc. Ja właściwie cały dzień siedzę z lekko
uchylonymi. Taki półmrok w mieszkaniu zdecydowanie
korzystny dla samopoczucia. Latem wręcz zbawienie ;) Mam
rolety od producenta Najtańsze we Wszechświecie. W
Krakowie jest ich ekspozycja, montaż od ręki, nic nie
czekałem. Zamówienie złożyłem w poniedziałek i tego
samego dnia już był montaż. W sumie pozytywne
zaskoczenie, bo myślałem, że trzeba dłużej czekać.
Pozdrawiam.


Takie coś? http://horusgroup.eu/systemy-wewnetrzne/rolet y-rzymskie/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 sierpnia 2017, 14:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak szczerze powiem, wolałbym właśnie markizy do okien pionowych, np. Fakro. Montuje się je po zewnętrznej stronie, do okien. Są dużo trwalsze niż rolety wewnątrz, dodatkowo fajnie cieniują wnętrza, nie zabierają 100% światła.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 sierpnia 2017, 13:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik boxon napisał: Tak szczerze powiem, wolałbym właśnie markizy do okien
pionowych, np. Fakro. Montuje się je po zewnętrznej
stronie, do okien. Są dużo trwalsze niż rolety wewnątrz,
dodatkowo fajnie cieniują wnętrza, nie zabierają 100%
światła.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 sierpnia 2017, 21:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Trzeba sprawdzać oferty i porównywać. Każdy ma inny gust. Mnie podobają się te rolety noc dzień, które ma Roletex. Ceny też sprawdzałam, że są ok.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 września 2017, 13:58

Zgadzam sie: good 0 bad

My zainwestowaliśmy również w rolety zewnętrzne, antywłamaniowe od http://roletta.pl. Czujemy się o wiele bezpieczniej - polecam!

Zgłoś | Cytuj | Link

13 września 2017, 09:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Też szukam rolet zewnętrznych i rozglądam się za ofertami. Na włamaniowych mi nie zależy bo kraść u mnie nie ma co ale słońce mi daje popalić szczególnie w lecie.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 września 2017, 12:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli szukacie dobrych rolet to sprawdźcie tutaj: http://www.solid-bydgoszcz.pl
Znajdziecie tam ciekawą ofertę różnych rolet, więc myślę, że znajdziesz tam coś dal siebie.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 września 2017, 12:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Od siebie mogę polecić rolety z RES-DOM. Profesjonalna obsługa, dobry kontakt, fachowcy udzielą odpowiedzi na niemal każde pytanie. Sam kiedy kilka miesięcy temu wybierałem rolety zadzwoniłem do nich i dzięki nim wybrałem rolety które do dziś mi służą: http://www.res-dom.pl

Ten post był edytowany przez mat899 dnia: 28 września 2017, 11:07
Zgłoś | Cytuj | Link

26 września 2017, 08:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja u siebie mam zamontowane rolety panelowe. Wyglądają elegancko i nowocześnie. Rolety kupiłem od www.rolety-moskitiery-warszawa.pl i polecam ich również wam. Mają bardzo dobre rolety w swojej ofercie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  10 11 12 13 14  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 26 Grupa: Montujemy o... Moim zdaniem warto dmuchać na zimne!
  • Parapety, ale jakie? Liczba postów: 2 Grupa: Montujemy o... Do wykonania parapetu drewnianego nadaje się w zasadzie każde drewno. Jeśli zależy nam jednak na tym, aby element ten służył nam przez dłuższy czas, postawmy na...
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 138 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • Okna Szczecin-która firma najlepsza? Liczba postów: 306 Grupa: Montujemy o... Jeśli szukasz wysokiej jakości stolarki okiennej i drzwiowej, sprawdź ofertę GEALAN. Na ich stronie znajdziesz szeroką gamę produktów dostosowanych do różnych p...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 615 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 165

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >