Jakie rolety?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

31 sierpnia 2011, 09:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Nic nie jest bezawaryjne, dlatego przed zakupem trzeba dobrze się rozejrzeć, popytać, który producent jest solidny i w miarę najlepszy. A jak się kupuje niesprawdzony towar w marketach, to takie akcje się zdarzają.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 sierpnia 2011, 11:42

Zgadzam sie: good 0 bad

ja nigdy nie kupuje rzeczy do montażu w marketach !! bo kto mi to poźniej założy ... lepiej od razu z montażem kupić coś !

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 stycznia 2012, 10:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy ktoś może mi powiedzieć coś lub zna rolety firmy Portos z Kalisza ? Czy warto je kupić ? Czy lepiej dopłacić do lepszych ?

Zgłoś | Cytuj | Link

2 marca 2012, 14:05

Zgadzam sie: good 0 bad

O firmie Portos coś się odbiło o moje uszy ale to raczej była pozytywna opinia. Jednak kiedy mielibyśmy wymieniać okna to bardziej znaną i sprawdzoną firmę byśmy wybrali

Zgłoś | Cytuj | Link

26 marca 2012, 09:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja słyszałem pozytywną opinię, znajomi mają od nich okna już 3 rok i sa bardzo zadowoleni,a jak mieli dylemat z tym jak zakonserwować okna na zimę to podobno wszystko wytłumaczyli i dali jakieś próbki preparatów, które starczyły akurat na konserwację i nie musieli kupować hehe

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 marca 2012, 13:48

Zgadzam sie: good 0 bad

jeśli kupować rolety to od razu z mechanizmem.
Najlepiej brać ciut ciemniejsze, bo jak zaświeci słońce
to zbyt jasna roleta nie będzie trafioną inwestycją.
---
Szybki Kredyt

Zgłoś | Cytuj | Link

25 kwietnia 2012, 15:35

Zgadzam sie: good 0 bad

no tak, trzeba dokładnie wszystko sprawdzić, zanim się postawi na odpowiednie rolety i firmę, sama się zastanawiam nad tym, czy nie zamontować sobie rolet zewnętrznych, bo czasem słońce daje m się nieźle we znaki, myślałam nad roletami firmy wimarol, bo oferta wygląda bardzo ciekawie, a ktoś z was miał może takie rolety i podzieli się ze mną doświadczeniami??

Zgłoś | Cytuj | Link

9 lipca 2012, 15:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Rolety zewnętrzne byłyby dobrym rozwiązaniem w przypadku jeżeli słońce świeciłoby przez 10 miesięcy, u nas są to z reguły 3 miesiące intensywnego ciepła,więc sens ma montaż rolet ale wewnętrznych.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lipca 2012, 13:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie zgodzę się, rolety zewnętrzne w okresach zimowych są jeszcze bardziej przydatne niż latem - ochrona przed wiatrem, zimnem, nadmiarem wilgoci, śniegiem, a przede wszystkim oszczędność energetyczna.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 sierpnia 2012, 12:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Powiem wam jak jest rolety muszą mieć długą gwarancję Bo po pracach budowlanych i wykończeniowych zanim się sprowadzimy i zaczniemy rolety użytkować mija dwa lata i jest praktycznie po gwarancji .O tym większość producentów rolet wie i wypycha słaba jakośc bo i tak z reklamacją Klient przyjdzie po gwarancji .Dobre rolety to minimum 5 lat gwarancji .A rolety Portosa ty bym sobie nawet oborze nie dał zamontować za darmo .

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 139 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • Jakie drzwi antywłamaniowe do mieszkania najlepsze... Liczba postów: 183 Grupa: Montujemy o... Montowałem ostatnio te KMT o których piszesz. Całkiem przyzwoite drzwi ale cena też adekwatna do jakości. Z resztą jak wszędzie teraz ceny podskoczyły w górę ja...
  • drzwi wejściowe kraków Liczba postów: 17 Grupa: Montujemy o... Chcąc mieć pewność co do solidnego zabezpieczenia takich drzwi warto postawić na sprawdzone systemy zabezpieczające, które łączą w sobie cechy wytrzymałościowe....
  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 26 Grupa: Montujemy o... Moim zdaniem warto dmuchać na zimne!
  • Parapety, ale jakie? Liczba postów: 2 Grupa: Montujemy o... Do wykonania parapetu drewnianego nadaje się w zasadzie każde drewno. Jeśli zależy nam jednak na tym, aby element ten służył nam przez dłuższy czas, postawmy na...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19163 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 274

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >