Jakie drzwi do starej kamienicy?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

9 grudnia 2011, 15:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam
Mam pytanie czy może ktoś pomóc mi w doborze drzwi zewnetrznych do starej poniemieckiej kamienicy? Chcialabym zeby byly one nowoczesne ale zarazem eleganckie i oczywiscie cenowo nie za drogie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 grudnia 2011, 16:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Witaj zetka,
no jeśli chodzi o drzwi do kamienicy to chyba takie jak wszędzie, ale z racji tego że to stare budownictwo to ma i grube ściany, tak więc przydadzą Ci się antywłamaniowe, przy okazji izolacje akustyczną utrzymają. Jeżeli kupisz cienkie to nie będą proporcjonalne do grubości ścian.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 grudnia 2011, 16:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że powyższy post jest zgodny z moimi przekonaniami. Dokładnie myślę to samo

Zgłoś | Cytuj | Link

27 stycznia 2012, 14:19

Zgadzam sie: good 0 bad

ja ze swojej strony mogę polecić drzwi firmy centurion R bo takie mam u siebie i sobię chwalę, musiałabyś wejść na ich stronę i sobie pooglądać, może by Ci się spodobały...ceny mają rozsądne, też nie lubię przepłacać i też wybrałem ich z polecenia

Zgłoś | Cytuj | Link

9 lutego 2012, 15:28

Zgadzam sie: good 0 bad

o centurnionie dowiedziałam się na targach którychś i szczerze powiedziawszy zaimponowały mi ich produkty, aczkolwiek nie posiadam nic od nich, ale nie przeczę że się nie skuszę ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 lutego 2012, 19:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam stronę:
http://www.interior.katowice.pl/drzwi-zewnetrzne-nowoczesne- classic
np. model S08

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lutego 2012, 12:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Joanna B, tzn że chcesz wymienić, czy w ogóle się budujesz?

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lutego 2012, 13:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja ogólnie się "buduje" dlatego tak chodzę po forum i szukam jakichś sprawdzonych materiałów do wykończenia wnętrz ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lutego 2012, 18:35

Zgadzam sie: good 1 bad

a na jakim etapie budowy jestes?

Zgłoś | Cytuj | Link

1 marca 2012, 08:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że takie optymalne drzwi powinny być drzwiami stalowymi, posiadającymi izolację akustyczną (najczęściej jest to chyba wełna mineralna w środku) i posiadającymi zamki jakiś sprawdzonych firm.
Ja kupiłem drzwi antywłamaniowe w atrakcyjnej cenie, lecz niestety bez dodatkowego wyciszenia...

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 21 Grupa: Montujemy o... Widzę, że pojawił się temat włazów, więc dodam co nieco od siebie. Pamiętajcie, żeby dobrze wybrać ten element. Najlepiej będzie to zrobić z pomocą fachowców. A...
  • Jakie okna wybrać? Liczba postów: 872 Grupa: Montujemy o... Wybór odpowiednich okien https://www.art4web.biz.pl/okna-plastiko we-szczecin/ dla domu to kluczowa decyzja podczas projektowania lub remontu. Okna spełniają wie...
  • ekskluzywne okna aluminiowe Liczba postów: 27 Grupa: Montujemy o... W takim razie musisz zapoznać się z ofertą producenta okien aluminiowych ze strony: http://www.reynaers.pl/ . Mają dobre jakościowo okna o nowoczesnym wyglądzie...
  • Okna Szczecin-która firma najlepsza? Liczba postów: 305 Grupa: Montujemy o... Warto przeczytać https://www.css.biz.pl/okna-plastikowe-s zczecin/
  • drzwi stalowe czy drewniane Liczba postów: 488 Grupa: Montujemy o... Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze odpowiednich rozwiązań stolarskich, to możesz skontaktować się z WikDoor u których znajdziecie drzwi limanowa.....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 174

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >