Jakie kupic szambo?

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

21 października 2008, 16:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Obawiam sie ze temat byl juz opisywany, ale nie stety nie udalo mi sie znalezc odpowiedzi na moje pytanie.

mianowicie zastanwaima sie jakie szmabo kupic - betonowe czy wykonane z HDPE, mam problem z wysokim stanem wod gruntowych wiec kwestia szczelnosci ma dla mnie duze znaczenie.

ponadto prosze o namiary firm u ktorych warto kupic taki zbiornik (z uwagi na lokalizacje inwestycji preferuje Wielkopolske)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 czerwca 2010, 15:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Szcelne szambo betonowe

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 czerwca 2012, 14:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno nie tradycyjne szambo betonowe, jak już to szambo EKOLOGICZNE! Trzeba iść z duchem czasu. Nasza planeta już jest i tak bardzo zniszczona, więc starajmy się choć trochę własnym działaniem ją chronić. Szamba ekologiczne mają to do siebie, że pomimo wielu zalet takich jak trwałość, wytrzymałość, a zarazem lekkość są co najważniejsze - szczelne! Nie tylko nie pobierają żadnych wód z gruntów, dzięki czemu rzadziej się je opróżnia, ale również nie pozwalają zanieczyszczeniom wydobywać się poza zbiornik, zanieczyszczając środowisko. Mogę polecić profesjonalną firmę, która zajmuje się budową szamb. Firma NARO. Sam korzystałem z ich usług i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony. Tutaj masz adres strony ich sklepu, możesz się zapoznać z ich ofertą: szamba-baseny.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

21 sierpnia 2012, 13:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Masz rację,ten temat był już poruszany na forum. Nie kupuj szzamba plastikowego,jeśli już to solidne betonowane.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 marca 2014, 17:01

Zgadzam sie: good 0 bad

A nie lepiej było by postawić na oczyszczalnie? Wydaje mi się to bardziej ekonomicznym rozwiązaniem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 marca 2014, 17:15

Zgadzam sie: good 0 bad

zagadzam sie z koleżanką wyżej, taka przydomowa oczyszczalnia ścieków jest duzo bardziej opłacalnym rozwiązaniem niż szambo. Policz sobie ile bedziesz musiał wydac na postawienie szambo i dolicz koszt comiesięcznego wywozu. W ogóle sie to nie opłaca.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 kwietnia 2014, 18:52

Zgadzam sie: good 0 bad

My chcemy kupić oczyszczalnię biologiczną z http://www.e-sklepoczyszczalnie.pl/ Szambo to za duży wydatek. Trzeba je wywozić co dwa tygodnie a koszty tego nie są małe. Oczywiście wszystko zależy od miejscowości ale 150 zł w naszym wypadku raz w miesiącu lub częściej to naprawdę dużo.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 stycznia 2015, 16:12

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja chcę zainwestować w kompaktowe oczyszczalnie do mojeje firmy, które znalazłem na http://www.aquaclear24.pl/kompaktowe-oczyszcz alnie/12 Powoli wprowadzam ekologiczne rozwiązania i taka oczyszczalnia jest jednym z nich. Na pewno dzięki niej zaoszczędzimy ale nie tylko na tym mi zależy - chcę dbać o środowisko. U siebie na działce już mam przydomową oczyszczalnię i jestem z niej zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lutego 2015, 17:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Przydomowa oczyszczalnia ściekoów to rzeczywiście dobre rozwiązanie. Ja od marca ruszam z budową domu i też chyba postawię na POŚ z
http://www.czystyzysk.eu/ Początkowo myślalam o szambie betonowym ale naczytałam się o kosztach jego wywozu i stwierdziłam, ze wolę wydać wiecej na początku ze świadomością że mi się to zwróci niż cały czas płacić.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 marca 2015, 11:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Szczelne szamba betonowe o zróżnicowanej pojemności mają tutaj betonowe-szamba.com.pl. Polecam stronkę, bo wiem, że nie zawsze udaje się znaleźć zbiorniki betonowe z atestami PZH oraz gwarancją. U polecanego przeze mnie producenta masz to wszystko, razem z montażem (gratis, na klej, nie piankę) i transportem. Niczym zatem nie ryzykujesz.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie okna dachowe? Liczba postów: 137 Grupa: Technologie... Czy do takich okien łatwo jest dopasować rolety?
  • spawanie Liczba postów: 63 Grupa: Technologie... Jeżeli potrzebujecie profesjonalnych narzędzi i akcesoriów do spawania to myślę, że zainteresować Was może także oferta firmy PERUN. U nich znajdziecie wszystko...
  • jak długo trwa budowa domu?... Liczba postów: 288 Grupa: Technologie... Świetne projekty domów znajdziecie w Pracowni ArchDOM https://archdom.pl/
  • Gdzie kupić łączniki do drewna? Liczba postów: 20 Grupa: Technologie... Moim zdaniem przy wyborze materiałów budowlanych warto kierować się sklepem. W takich ogólnych marketach budowlanych ciężko jest z profesjonalną pomocą przy wyb...
  • Jakie kupić narzędzia? Liczba postów: 625 Grupa: Technologie... Co do zakupu narzędzi ręcznych, w tym również jeśli chodzi o artykuły elektryczne, metalowe, motoryzacyjne itd. to na pewno warto sprawdzić sobie ofertę hurtown...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 191

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >