Jakie meble?

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 35 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

2 września 2010, 10:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakie meble są teraz modne? Coraz częściej widzę we wnętrzach meble z takiej lakierowanej płyty. Zastanawiam się czy jest to praktyczne? Ładnie wyglądają lecz boję się że będzie widać każdą rysę albo że kurz będzie się bardziej osadzał... Co radzicie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 września 2010, 10:39

Zgadzam sie: good 0 bad

No właśnie ostatnio zaczynają powracać do łask meble na wysoki połysk. Co prawda są one dość atrakcyjnie wyglądające, ale jak jest z praktyką to trudno mi powiedzieć. Co do kurzu to za pomocą specjalnych środków czyszczących z tarczą ochronną myślę, że nie powinno być z nim problemu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 września 2010, 10:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Hymm teraz to i ja zaczynam się zastanawiać nad takimi meblami... Mojej żonie strasznie się podobają. Zwłaszcza takie.

Mi też się takie podobają ale jakoś nie zastanawialiśmy się nad ich funkcjonalnością. Może faktycznie być problem z utrzymaniem ich w takim idealnym stanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 września 2010, 10:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Faktycznie są niezłe ale jak dla mnie to mają chyba funkcję - patrz i nie ruszaj. Przecież na takich meblach wszystko widać. Każda rysa będzie widoczna zwłaszcza pod słońce. Ja jednak wolę tradycyjne meble.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 września 2010, 10:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Fakt... wyglądają atrakyjnie ale szczerze mówiąc to bałbym się dotknąć do tego regału. Wolę normalne tradycyjne meble które też bardzop ładnie wyglądają

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 września 2010, 12:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Te nowoczesne meble są tyle ładne, co trochę kiczowate :-) Trochę rzeczywiście mogą być zbyt delikatne, ale do nowoczesnego domu jak najbardziej pasujące. Mnie się bardziej jednak podobają tradycyjne, drewniane meble.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 września 2010, 01:14

Zgadzam sie: good 0 bad

ale przecież można kupić meble nowoczesne, ładne i funkcjonalne, nie koniecznie te 'połyskujące' np: http://meblopol.net/index.php?d=one_prod&id_product=2698 na pewno wygląda lepiej od tradycyjnych meblościanek, a nie widać na nich brudu tak jak na tych płytach

Zgłoś | Cytuj | Link

18 września 2010, 12:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja lubię popatrzeć na aranżacje gotowe np w Ikei i dopiero potem podejmuje decyzję żoną. Tam wszystko widać. Meble są wystawione na działanie ciekawych klientów i naprawdę żadny mebel nie ujdzie tam bez testu:)

Zgłoś | Cytuj | Link

20 września 2010, 14:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi się strasznie podobają meble lakierowane. Świetnie wyglądają.Jeśli chodzi o krzu to jak wszędzie, czy będzie to widać zależy od koloru mebla.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 września 2010, 14:35

Zgadzam sie: good 0 bad

no właśnie, dobry temat. A zauważyliście, ze rzadko już w ogóle występują we wszelkich aranżacjach meble drewniane? ie ważne czy lakierowane, czy inne, ale chodzi mi o materiał.
Jeśli chodzi o takie - "jednokolorowe" lakierowane, jakich zdjęcie ostało umieszczone, to są fajne. Nie martw się o praktyczność itd. Myślę, że nie są gorsze pod względem wytrzymałości od drewnianych. Kurz, itd... No cóż, chyba zależy od koloru. Na bardzo ciemnym drewnie też wszystko widać... Tak jak i na jasnym! :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 35 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 178 Grupa: Najnowsze t... Jeśli oprócz wygody w sypialni zależy Ci również na nowoczesnym wyglądzie poszczególnych mebli, w tym łóżek lewitujących to warto zapoznać się z ofertą przygoto...
  • Współpraca z projektantem? Liczba postów: 10 Grupa: Najnowsze t... Zdecydowanie chciałabym nawiązać współpracę z takim projektantem :)
  • Dobra farba do malowania ścian Liczba postów: 6 Grupa: Najnowsze t... Szanowni Państwo, Zamiast ciężkiego betonu architektonicznego można zastosować cienkie i lekkie płytki klinkierowe z Kiing Klinker https://kingklinker.com/. Pły...
  • Podłoga Liczba postów: 116 Grupa: Najnowsze t... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów w danej branży, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić ofertę s...
  • jaka łazienka Liczba postów: 328 Grupa: Najnowsze t... Zajrzyj koniecznie do oferty sklepu http://mebel4u.pl/lustra-lazienkowe-z-sz afka Ich oferta online jest bardzo rozbudowana i podzielona na tematyczne kategorie....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 188

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >