Jakie okna do domku?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

22 lipca 2010, 10:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślicie,że okna dwuskrzydłowe wystarczą do małego domku na działce? Domek ma wymiary 7m x 5m i zastanawiam się czy nie zamontować na tej większej ścianie okna 3 skrzydłowiego?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 lipca 2010, 13:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Skoro to jest na działce to nie widzę takiej potrzeby, aby były aż trzy skrzydłowe. Myślę, że dwuskrzydłowe wystarczą w zupełności.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 sierpnia 2010, 00:41

Zgadzam sie: good 0 bad

a jakie pcv czy drewniane?

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 480 Grupa: Montujemy o... Polecam też poszukać wyjątkowych klamek do drzwi zewnętrznych... Mam na uwadze takie mosiężne! Można wybrać i zamontować np. takie https://www.artdeco.sklep.pl/...
  • jakie rolety zewnętrzne ? Liczba postów: 122 Grupa: Montujemy o... Rozwiązań jest wiele. Jeżeli nie orientujecie się w konkretnych rodzajach rolet ani w tym, czym kierować się przy wyborze to zachęcam Was do sprawdzenia firmy h...
  • Jakie okna wybrać? Liczba postów: 875 Grupa: Montujemy o... Wybór odpowiednich okien https://www.art4web.biz.pl/okna-plastiko we-szczecin/ dla domu to kluczowa decyzja podczas projektowania lub remontu. Okna spełniają wie...
  • dobre drzwi wewnętrzne Liczba postów: 109 Grupa: Montujemy o... Można szybciej i taniej - np. używając ościeżnicy nakładkowej i nowego pełnowymiarowego skrzydła. Można kupić jakieś no-name z płyty meblowej na allego ale więk...
  • Zawiasy do drzwi Liczba postów: 17 Grupa: Montujemy o... Mówiąc o drzwiach warto wziąć pod uwagę, że renowacja okna i drzwi i futryn to nie jest tylko kwestia estetyki. Wydaje mi się, że wiele osób myśli tylko o tym,....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19215 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 182

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >