Jakie szambo?

« Powrót do grupy: Moja budowa

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4

9 maja 2023, 23:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak szukasz ciekawych rozwiązań budowlanych to wystarczy że odwiedzisz tą witrynę http://inteligentnebudownictwo.com.pl/ Tam znajdziesz masę pomysłów które pomogą stworzyć nowoczesny i funkcjonalny dom. Portal ma wiele działów więc każdy znajdzie coś dla siebie z budownictwa.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 maja 2023, 12:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Badania ścieków są ważną częścią oceny ryzyka związanego z bezpieczeństwem środowiskowym. Częstotliwość potrzebnych badań jest uzależniona od wielu czynników, takich jak wielkość przedsiębiorstwa czy charakterystyka środowiska. Niewłaściwe postrzeganie wydajności ścieków może mieć poważne i nieodwracalne konsekwencje na otoczenie naturalne. Kontrola stanu jakości ścieków jest istotnym elementem skutecznego zarządzania środowiskowego. Warto przeczytać https://www.discoverworld.pl/badania-sciekow- jak-czesto-badac-scieki-przemyslowe/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 września 2023, 08:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie polecam firmy Jesbet. W dniu 28.04.2022 zakupiłem 2 zbiorniki betonowe w tej firmie. Przed osadzeniem zbiorników, zgodnie z zaleceniami Jesbet, rozprowadzono około 10-centymetrową warstwę piasku. Pracownicy firmy Jesbet potwierdzili, że wszystko jest w porządku. Jednakże, już po dwóch dniach od montażu, zauważyłem około 10 cm wody wewnątrz zbiorników. Po wypompowaniu wody, odkryłem, że oba zbiorniki mają głębokie pęknięcia na dnie. Natychmiast złożyłem reklamację w dniu 30.04.2022. Firma Jesbet podejmowała kilka prób naprawy zbiorników, ale niestety wszystkie były bezskuteczne. W zbiornikach nadal gromadziła się woda do około 70% pojemności. Musiałem dwukrotnie zamówić wóz ascenizacyjny, aby wypompować prawie 17 metrów sześciennych wody, za co poniosłem dodatkowe koszty wynoszące 800 złotych. Najbardziej zawiedziony jestem podejściem firmy Jesbet do mojego roszczenia. Zignorowali moje żądanie zwrotu kosztów za zakup zbiorników oraz za usługi ascenizacyjne. Ich odpowiedź brzmiała: "montaż zbiornika wykonany przez Pana nie został dostosowany do zaleceń producenta". Warunki gwarancji zbiorników na ścieki wyraźnie określają, że "naprawy gwarancyjne dokonywane będą w okresie 30 dni roboczych od daty zgłoszenia wady lub usterki". Ponadto, w umowie znajduje się zapis, że "Klientowi przysługuje prawo do wymiany zbiornika lub zwrotu gotówki w przypadku: a) nieusunięcia wady po pięciu naprawach, b) producent stwierdził, że usunięcie wady nie jest możliwe". Firma Jesbet jednak nie wykazała żadnej inicjatywy w realizacji tych warunków gwarancji. Dodatkowo, sposób, w jaki firma Jesbet przeprowadzała naprawę zbiorników, pozostawia wiele do życzenia. Pracownicy wysłani przez firmę na odległość 300 km mieli z sobą tylko jedną pompę oraz wąż do pompy o długości zaledwie 15 metrów. Byli zmuszeni korzystać z mojego elektrycznego oświetlenia w zbiorniku, ponieważ nie mieli swoich laterek czołówek. Ponadto, drabina, którą zabrali, była zbyt krótka, aby wejść do zbiornika, mimo że firma Jesbet wcześniej zamontowała u mnie dwa kominy zamiast jednego. Dodatkowo, chciałbym wspomnieć o nieprzyjemnym doświadczeniu rozmowy telefonicznej z właścicielką firmy Jesbet. W sposób bezczelny i nieprofesjonalny powiedziała mi, że firma może próbować wyciągnąć zbiorniki, ale jeśli się to nie uda, zasypią wykop, który samodzielnie opłaciłem, aby zainstalować te zbiorniki. To zachowanie było nie tylko obraźliwe, ale także niezgodne z zasadami uczciwego i profesjonalnego podejścia do klienta. Wnioskując, nie mogę polecić usług firmy Jesbet nikomu. Doświadczyłem nieprofesjonalnego podejścia do naprawy zbiorników, braku zrozumienia warunków gwarancji oraz braku chęci do wywiązania się z roszczenia klienta. Cały proces zakupu i próby naprawy zbiorników przyniósł mi ogromne rozczarowanie. Oczekiwałem, że firma Jesbet będzie profesjonalnym partnerem, który dostarczy wysokiej jakości produkty i usługi. Niestety, doświadczyłem kompletnego braku odpowiedzialności i szacunku wobec klienta. W świetle powyższych zdarzeń, zdecydowanie nie polecam korzystania z usług firmy Jesbet. Moje doświadczenia są jednoznacznym ostrzeżeniem dla potencjalnych klientów, aby unikali tej firmy i poszukiwali bardziej godnych zaufania i rzetelnych dostawców usług.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Gdzie zamówić projekt domu? Liczba postów: 73 Grupa: Moja budowa Jak już projekt domu będzie to warto pomyśleć gdzie będzie stała wiata garażowa?
  • Budowa stalowej hali Liczba postów: 7 Grupa: Moja budowa Cześć hala stalowa w wersji wiata garażowa to idealne miejsce przed dom żeby dopełnić walory estetyczne i chronić pojazdy przed warunkami atmosferycznymi.
  • panele fotowoltaiczne Liczba postów: 20 Grupa: Moja budowa Oczywiście że jak już stoi wiata garażowa to idealnie do niej nadaje się panel fotowoltaiczny wszystko jest tak zaprojektowane aby wytrzymała te obciążenia.
  • Rekuperatory Liczba postów: 19 Grupa: Moja budowa wiata garażowa to nie jest miejsce na rekuperator nigdy nie będzie zresztą.
  • Malowanie Liczba postów: 67 Grupa: Moja budowa wiata garażowa zwykle pomalowana jest proszkowo a wcześniej ocynkowana żeby nie rdzewieć.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 174

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >