Już dość!

« Powrót do grupy: Nowości aranżacyjne pomieszczeń

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

22 listopada 2011, 15:34

Zgadzam sie: good 0 bad

cieszymy się, że mogliśmy pomoc :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 listopada 2011, 20:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi się podoba coś takiego http://www.hitmeble.pl/narozniki/enzo/?keyword=enzo
, co prawda jeszcze zbieram sianko, ale na pewno sobie zamówię.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 lutego 2012, 14:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Cóż za frustrujący tytuł wątku :D Ogólnie rzecz biorąc to te nasze meble nie są takie drogie oczywiście jeśli chodzi właśnie o takie sieciówki, myślę że i z takich mebli można bardzo fajnie urządzić mieszkanie

Zgłoś | Cytuj | Link

16 października 2012, 09:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciężko kupić bardzo nowoczesne i eleganckie meble za małe pieniądze, wszystko co modne i na topie ma swoją cenę. www.dynamico.pl oferuje ciekawe meble za stosunkowo niskie ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 listopada 2012, 11:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja, żeby było taniej kupiłem stół i 6 krzeseł prawie 100 km od mojej miejscowości, u stolarza w małej miejscowości, gdzie mieszkają moi teściowie. Opłaciło się załatwić samochód dostawczy i je przewieźć ...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google
Ten post był edytowany przez rgnthm dnia: 22 kwietnia 2013, 07:59
Zgłoś | Cytuj | Link

13 czerwca 2013, 15:41

Zgadzam sie: good 0 bad

To idziesz do stolarza, a nie projektanta. Skoro wiesz, jak ma wyglądać Twój fotel, to sam go projektujesz, a robociznę zlecasz fachowcom.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2013, 08:11

Zgadzam sie: good 0 bad

No cóż, ofert jest strasznie dużo, ale moim zdaniem naprawdę da się coś wybrać:)

Zgłoś | Cytuj | Link

6 maja 2014, 12:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Heh, dobry wątek. Fajnie że ktoś ma odwagę przyznać, że nie wszystkich stać na meble za miliony. Podbijam :) Długo szukałem tanich mebli do biura, bo kapitał na otwarcie firmy (dość skromny) wolałem przeznaczyć na ważniejsze rzeczy typu narzędzia… Taką strone znalazłem http://lobbysklep.pl i udało się urządzić i ładnie, i nie za drogo, także da się. Fotele obrotowe wygodne ;) Tylko trzeba poszukać i się nie zniechęcać.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 września 2014, 16:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Meble na zamówienie wcale nie muszą być aż tak drogie. Oczywiście, jeżeli coś jest zbyt tanie to zastanówmy się nad jakością, bo sytuacja pewnie jest taka sama niczym w parówkach, w których nie ma mięsa :)
Wracając do tematu, w wielu sklepach można znaleźć meble inspirowane albo po prostu podobne. Meble robione na zamówienie wg gotowego wzoru mają ogromny plus, ponieważ możemy wybrać rodzaj czy kolor tapicerki wraz z drobnymi elementami dekoracyjnymi, np. dodaniem pinezek lub ich brakiem :)
Zapraszam do zapoznania się z bogatą ofertą mebli, także robionych na zamówienie ze strony www.meblonista.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • nowe mieszkanie dla żony Liczba postów: 42 Grupa: Nowości ara... Zgadzam się, wybór mieszkania dla rodziny to nie lada wyzwanie. Nam akurat spodobała się ta inwestycja https://www.ekopark.pl/turniejowa-59/ Musimy się dowiedzi...
  • Wanna z hydromasażem Liczba postów: 32 Grupa: Nowości ara... W poprzednim mieszkaniu miałam taką wannę. faktycznie rachunki za wodę wychodzą wyższe, bo trzeba napełnić wannę do określonej wysokości. Poza tym trzeba pamięt...
  • Pokój dla dziecka Liczba postów: 194 Grupa: Nowości ara... Gdzie szukaliście inspiracji podczas aranżacji pokojów Waszych dzieci? W moim przypadku zdecydowałem się skorzystać z oferty polecanego mi sklepu internetowego....
  • Szukam dobrego architekta wnętrz Liczba postów: 8 Grupa: Nowości ara... Szanowni Państwo, Aby osiągnąć satysfakcjonujący efekt końcowy warto stosować wysokiej jakości materiały, w tym również farby do malowania ścian. Do malowania....
  • Czy figurki sa jeszcze trendy jesli chodzi o dekor... Liczba postów: 47 Grupa: Nowości ara... Takie figurki na pewno https://www.metalowafigurka.pl/ Dla fachowca, a szczególnie budowlańca w sam raz!

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 177

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >