Kabina prysznicowa i armatura do łazienki - poszukiwania

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

4 lutego 2022, 19:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Niedługo planujemy remont łazienki i chciałbym zapytać Was czy możecie mi coś więcej powiedzieć na temat tego gdzie szukać ładnej i dobrze wykonanej kabiny prysznicowej, armatury, czy również płytek ceramicznych w bieli i drewnopodobnych. Pomożecie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 lutego 2022, 12:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Odnośnie poszukiwań wyposażenia łazienkowego online to ja polecam sprawdzić również sklep z którego również korzystałem, czyli LazienkaPlus bo też u nich udało nam się znaleźć kabinę Oltens Byske pięknie wykończona, no i też złapaliśmy naprawdę fajną promocję https://www.lazienkaplus.pl/pl/oltens-byske-k abina-prysznicowa-90x90-cm-kwadratowa-20002100,503615,63,i/< /a>

Ten post był edytowany przez Porek456 dnia: 7 lutego 2022, 12:44
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 lutego 2022, 20:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie szukając stylowych i dobrze wykonanych propozycji wyposażenia łazienkowego warto zacząć od większych sklepów również online gdzie jednak najłatwiej złapać dobre okazje. Akurat w przypadku LazienkaPlus można liczyć przede wszystkim na jakość obsługi, racjonalne ceny i też różnorodność zestawień. My chcieliśmy wybrać Deante Funkia złapana jeszcze na przyzwoitej promocji

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lutego 2022, 20:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno sprawdzę i mam nadzieję, że to nie koniec podpowiedzi z Waszej strony!

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lutego 2022, 07:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie poszukiwania stylowych, dobrze wykonanych i funkcjonalnych propozycji w zakresie wyposażenia łazienkowego to myślę, że warto abyście odwiedzili ofertę LazienkaPlus u których ciekawych ofert w tym zakresie zdecydowanie nie brakuje. My postawiliśmy na Deante Funkia kabina prysznicowa 80 cm kwadratowa czarny/szkło. Ładna i jednocześnie bardzo funkcjonalna :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 356

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >