Kamienne szaleństwo w mieszkaniu

« Powrót do artykułu: Kamienne szaleństwo w mieszkaniu | « Powrót do grupy: Wnętrza

9 kwietnia 2013, 10:13

Zgadzam sie: good 0 bad

To jest poprostu piękne!! uwielbiam proste kamienne formy... dlatego, że ja wnętrza wolę ocieplić dodatkami, a kamień nadaje takiej klasy i elegancji... ja właśnie szukam inspiracji na wykończenie łazienki, a ta w artykule wygląda przepięknie... jestem też ciekawa, czy ktoś z Was dawał cegłę w łazience? ja przed chwilą znalazłam na stronie: http://wnetrza-ze-smakiem.pl/cegla-we-wnetrzach/ przepiękna kuchnię z cegłą na ścianie i pomyślałam, że mam pomysł, żeby takie coś wmontować w moją łazienkę. Tylko nie wiem czy cegła to odpowiedni materiał łazienkowy. Fajnie byłoby usłyszeć opinie. Bo juz sama nie wiem czy taki kamień czy właśnie cegła. Ach jak ja lubie projektować i kombinowac :D strasznie się ciesze na ten remont :) Pozdrawiam, Monika

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 kwietnia 2013, 12:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Naturalny kamień nadaję pomieszczeniom wspaniałe walory estetyczne oraz pozwala stworzyć w nich niepowtarzalny klimat. Ciekawym pomysłem może być zastosowanie mozaiki kamiennej na ścianach lub posadzkach w łazience. Do tego kamienna umywalka i łazienka nabiera charakteru. Niepowtarzalne kamienne umywalki można znaleźć w sklepie http://industone.pl/ Wszystkie są wykonane ręcznie przez indonezyjskich rzemieślników.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 października 2018, 07:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi bardzo podobają się elementy z kamienia naturalnego w mieszkaniu. Nie tylko jeśli chodzi np. o blaty i posadzki, ale również o..meble ;) Widziałam ostatnio bardzo eleganckie i stylowe stoliki kamienne na stronie www.thust.pl/oferta/stoliki. Osobiście bardzo przypadły mi one do gustu, a Wam jak się podobają? chcielibyście mieć np. taki stolik marmurowy w salonie?

Zgłoś | Cytuj | Link

8 października 2018, 07:55

Zgadzam sie: good 0 bad

term life insurance rate term life insurance term life insurance quotes term life insurance for seniors

Zgłoś | Cytuj | Link

8 października 2018, 08:19

Zgadzam sie: good 0 bad

auto insurance quote auto insurance quote auto insurance quotes online car insurance quote

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 października 2018, 08:21

Zgadzam sie: good 0 bad

health insurance brokers near me liberty healthshare insurance health insurance brokers near me health insurance agents

Zgłoś | Cytuj | Link

8 października 2018, 08:30

Zgadzam sie: good 0 bad

online cash advance loans indianapolis advance cash loan cash advance loans

Zgłoś | Cytuj | Link

8 października 2018, 08:55

Zgadzam sie: good 0 bad

bad credit personal loans guaranteed approval personal loan bad credit personal loan bad credit personal loans bad credit

Zgłoś | Cytuj | Link

8 października 2018, 08:57

Zgadzam sie: good 0 bad

auto insurance farmers car insurance insurance auto insurance

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 173

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >