Karnisze Metalowe

« Powrót do grupy: Karnisze

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3

25 maja 2015, 17:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy karnisze metalowe nie są cięższe od drewnianych? Jeżeli tak to potrzebne są do nich jakieś specjalne śruby?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lutego 2021, 08:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem na etapie szukania karnisza do mojego salonu. Zakupiłem na https://flhf.com.pl/asortyment/zaslony/hypnos is/ zasłony hypnosis w celu zmiany aranżacji samego pomieszczenia. Uważam, że dzięki temu możemy w ładny sposób urządzić swoje mieszkanie. Salon to jest część, gdzie przyjmujemy gości, dlatego specjalnie musimy o niego zadbać. W dalszej kolejności przymierzam się do kupna sofy i stołu drewnianego. Będą to większe wydatki, dlatego czekam trochę na wyprzedaże w sklepach.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 marca 2021, 09:35

Zgadzam sie: good 0 bad

U siebie tkaniny zasłonowe obszyłam sama. Wysokogatunkowy materiał także wyszło elegancko.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 maja 2021, 10:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak ja się cieszę, że nie mam firan, ani zasłon w domu...

Zgłoś | Cytuj | Link

24 października 2021, 20:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też się cieszę, że zrezygnowałam z pomysłu z karniszami i firankami i postawiłam na plisy Nafi. To oszczędność czasu i nerwów ;) No i mniej kurzu, a mam alergików w domu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • rolety rzymskie Liczba postów: 91 Grupa: Karnisze Chciałabym zamówić rolety Poznań. Głównie chodzi mi o rolety rzymskie i moskitiery. Zależy mi na firmie z wieloletnim doświadczeniem, która oferuje fachowe dora...
  • Szyny sufitowe? Liczba postów: 7 Grupa: Karnisze Polskie gry online to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu. Znajdziesz tu gry dla każdego, niezależnie od wieku czy zainteresowań. Możesz grać w gry akcj...
  • Zasłonya karnisz Liczba postów: 8 Grupa: Karnisze Ale po co własnoręcznie? Szybciej byłoby kupić, a na targach da się znaleźć rzeczy dobrej jakości :)
  • Karnisze metalowe - fachowa porada Liczba postów: 4 Grupa: Karnisze Dzięki. Poszukuję dobrych jakościowo karniszy www.mogilno.org
  • Nieestetyczne dziury po karniszach Liczba postów: 6 Grupa: Karnisze Tez polecam takie zaprawy, którymi możesz wypełnić tego typu dziury albo ubytki w ścianach. Problem jest tylko wtedy, kiedy masz ścianę w zupełnie innym kolorze...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 193

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >