Karnisze Metalowe

« Powrót do grupy: Karnisze

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

25 marca 2011, 15:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Pierwszy wątek będzie dotyczył karniszy metalowych, dlatego, że w tym nasza firma się specjalizuje. Jeśli macie pytania, co należy brać pod uwagę przy wyborze wystroju okien to zapraszamy do pisania postów, może będziemy mogli wam pomóc.

Pozdrawiamy
Zespół karniszesklep.pl

Ten post był edytowany przez karnisze dnia: 8 kwietnia 2011, 15:42
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 kwietnia 2011, 16:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, chciałabym zapytać czy pojedyńcze (jedna szyna) karnisze metalowe instaluje się w przypadku gdy chce się mieć zasłony, tzn. nie będę ich zasłaniać, ale czy do ciężkich zasłon konieczna jest odrębna szyna? Czy nawet jak wytrzymają, to jest to tzw obciach?? ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 kwietnia 2011, 19:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Karnisze metalowe bardzo ładnie się prezentują i to nie tylko w nowoczesnych wnętrzach.

Ten post był edytowany przez marecki_1 dnia: 4 grudnia 2012, 10:48
Zgłoś | Cytuj | Link

8 kwietnia 2011, 15:50

Zgadzam sie: good 0 bad

[quote=edyta.ka]
Witam, chciałabym zapytać czy pojedyńcze (jedna szyna)
karnisze metalowe instaluje się w przypadku gdy chce się
mieć zasłony, tzn. nie będę ich zasłaniać, ale czy do
ciężkich zasłon konieczna jest odrębna szyna? Czy nawet
jak wytrzymają, to jest to tzw obciach?? ;)


Same zasłony jak najbardziej mogą być zastosowane, istotne, aby oczywiście były dopasowane do całego wystroju wnętrza i rolety, która w takim wypadku zazwyczaj jest wykorzystana. Także będzie to "obciach" jeśli źle się do tego weźmiesz, ale może też wypaść dobrze i przy tym oryginalnie.
Co do wytrzymałości, no to tu nie będzie problemu, karnisz spokojnie utrzyma i ciężką zasłonę, w końcu przecież do tego służy;)

Ten post był edytowany przez karnisze dnia: 8 kwietnia 2011, 15:56
Zgłoś | Cytuj | Link

26 maja 2011, 10:06

Zgadzam sie: good 0 bad

A jaki karnisz będzie najlepszy do nowoczesnego wnętrza? Nie mam pojęcia na jaki się zdecydować, a nie chce popełnić błędu przy wyborze

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 sierpnia 2012, 20:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Każdy ma inny gust, jak dla mnie nowoczesny karnisz powinien odznaczać się prostotą, surową formą.
przykład:http://megastore.pl/5838,5839,5827,Dekoracja-okna_ Karnisze-metalowe.html

Ten post był edytowany przez MORDIMER dnia: 18 sierpnia 2012, 20:48
Zgłoś | Cytuj | Link

15 listopada 2012, 10:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie karnisze metalowe są w porządku, nie są ani masywne, ani za bardzo niewidoczne i do tego mają dobre żabki. W przypadku karniszy drewnianych sprawa jest zupełnie inna, bo tam żabki w ogóle słabo trzymają.

Ten post był edytowany przez Mario dnia: 3 czerwca 2013, 09:30
Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2012, 11:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zakupiłem ostatnio taki karnisz do salonu, http://megastore.pl/49305,Mardom-Karnisz-Ferrara-pojedynczy- 19mm-metal-brylant-efekt-stali-nierdzewnej-200.html i prezentuje się na prawdę dobrze.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 kwietnia 2013, 15:03

Zgadzam sie: good 0 bad

karnisze metalowe w nowoczesnych wnętrzach to podstawa. Ja swoje zakupiłam na karnisze okienne w sklepie Gardinia.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 kwietnia 2013, 20:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Ładny karnisz to podstawa przy aranżacji okna. Ja preferuję koloru srebrnego, a zakończenie zawsze dobieram indywidualnie do pokoju. Zazwyczaj kupuję przez internet w sklepie http://gardinia.pl/. Z zakupów zawsze jestem zadowolony ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • rolety rzymskie Liczba postów: 91 Grupa: Karnisze Chciałabym zamówić rolety Poznań. Głównie chodzi mi o rolety rzymskie i moskitiery. Zależy mi na firmie z wieloletnim doświadczeniem, która oferuje fachowe dora...
  • Szyny sufitowe? Liczba postów: 7 Grupa: Karnisze Polskie gry online to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu. Znajdziesz tu gry dla każdego, niezależnie od wieku czy zainteresowań. Możesz grać w gry akcj...
  • Zasłonya karnisz Liczba postów: 8 Grupa: Karnisze Ale po co własnoręcznie? Szybciej byłoby kupić, a na targach da się znaleźć rzeczy dobrej jakości :)
  • Karnisze metalowe - fachowa porada Liczba postów: 4 Grupa: Karnisze Dzięki. Poszukuję dobrych jakościowo karniszy www.mogilno.org
  • Nieestetyczne dziury po karniszach Liczba postów: 6 Grupa: Karnisze Tez polecam takie zaprawy, którymi możesz wypełnić tego typu dziury albo ubytki w ścianach. Problem jest tylko wtedy, kiedy masz ścianę w zupełnie innym kolorze...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 433

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >