Karnisze elektryczne?

« Powrót do grupy: Karnisze

30 listopada 2017, 14:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy ktoś z Was ma zamontowane w mieszkaniu karnisze elektrycznie, coś jak te http://www.forestpolska.com/karnisze-elektryc zne.html?? Już jakiś czas zastanawiam się nad ich zakupem, ale ciągle się waham. Jak one sprawdzają się w domu?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 lipca 2018, 20:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę że w domu on się nie sprawdzi

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 listopada 2021, 10:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wyobrażam sobie montować takich karniszy w moim mieszkaniu. Ok... Żyjemy w XXI wieku, ale nie wszystko, co elektryczne jest dobre... Już warto inwestować w zwykłe karnisze.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 stycznia 2023, 22:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Opcja ciekawa, ale jednak wydaje mi się, że takie karnisze nie będą pasowały do każdego domu. Jeśli postawicie jednak na bardziej klasyczne rozwiązania, to polecam sprawdzić ofertę Manufaktura Rzeczy. Mają mocno ciekawą ofertę, a poza karniszami zamówisz sobie również inne rzeczy, jak np. wszystko to, co potrzebne w momencie remontu sufitu.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 czerwca 2023, 07:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Elektryczne karnisze wydają się ciekawym rozwiązaniem, ale czy nie jest to przesada? Czy odsłanianie okna samodzielnie to naprawdę tak duży problem?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 lipca 2023, 09:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Dlaczego przesada? Ludzie teraz mają salony złożone np z 4 okien po ~6m długości każde. Codzienne zasłanianie i odsłanianie takich okien po dłuższym czasie staje się naprawdę uciążliwe. Wiem po sobie, bo mam 2 HSy po 4,5m i po 2 miesiącach miałem szczerze dosyć. Karnisze mam z https://karniszowe.eu/ i jestem naprawdę zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • rolety rzymskie Liczba postów: 91 Grupa: Karnisze Chciałabym zamówić rolety Poznań. Głównie chodzi mi o rolety rzymskie i moskitiery. Zależy mi na firmie z wieloletnim doświadczeniem, która oferuje fachowe dora...
  • Szyny sufitowe? Liczba postów: 7 Grupa: Karnisze Polskie gry online to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu. Znajdziesz tu gry dla każdego, niezależnie od wieku czy zainteresowań. Możesz grać w gry akcj...
  • Zasłonya karnisz Liczba postów: 8 Grupa: Karnisze Ale po co własnoręcznie? Szybciej byłoby kupić, a na targach da się znaleźć rzeczy dobrej jakości :)
  • Karnisze metalowe - fachowa porada Liczba postów: 4 Grupa: Karnisze Dzięki. Poszukuję dobrych jakościowo karniszy www.mogilno.org
  • Nieestetyczne dziury po karniszach Liczba postów: 6 Grupa: Karnisze Tez polecam takie zaprawy, którymi możesz wypełnić tego typu dziury albo ubytki w ścianach. Problem jest tylko wtedy, kiedy masz ścianę w zupełnie innym kolorze...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19133 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 298

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >