Kolor dachówki

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 21 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  17 18 19 20 21  ▸

20 marca 2018, 16:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz najmodniejsze kolory to czerwień, czerń oraz grafit. jeżeli szukacie dachówek w takich kolorystykach to polecam zerknać do oferty producenta Braas, ponieważ mają nie tylko szeroką gamę kolorów ale również modeli.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 kwietnia 2018, 22:26

Zgadzam sie: good 0 bad

A czy sprawdzaliście również akcesoria dachowe od Braas m.in izolacje, membrany oraz taśmy uszczelniająco-wentylacyjne? Ponieważ sam się zastanawiam nad ich użyciem przy wykonywaniu nowego dachu u rodziców. Z góry dzięki za każdą pomoc :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 kwietnia 2018, 16:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio słyszałem, że powiększyła i się oferta akcesoriów dachowych również w zakresie taśm uszczelniających. A jeżeli utrzymują tak samo wysoki poziom jak pozostałe produkty to zdecydowanie będzie warto :)

Zgłoś | Cytuj | Link

13 maja 2018, 14:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak najbardziej, ostatnio dokładnie oglądaliśmy cały dach i sprawdzaliśmy go pod kamerą termoizolacją. Dach stworzył świetne izolacje oraz zadbał o najwyższą jakość wykonania dachówki oraz jak najniższą porowatość.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lipca 2018, 11:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto również zwrócić uwagę na model betonowy Teviva Cisar, jest to piękna płaska dachówka barwiona w masie, która również od niedawna dostępna jest w najmodniejszych i bardzo pożądanych kolorach - ciemmnoszary i szary kryształ

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 sierpnia 2018, 23:26

Zgadzam sie: good 0 bad

W moim przypadku wybór padł na początku sierpnia na dachówkę Romańska Cisar, którą udało się upolować na gorącej promocji, także jak ktoś nadal się zastanawia to warto się pośpieszyć bo zostało niewiele czasu do końca sierpnia.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 września 2018, 10:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawe ile osób skorzystało z tej promocji od Braas, ale myślę że wybrałeś dobrze. Z czasem możesz zdać nam relację jak sprawuje się Romańska Cisar, szczególnie po okresie zimy i wiosny :)

Zgłoś | Cytuj | Link

24 września 2018, 22:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dachówka to na ten moment najlepszą opcją jest jednak czarny, szary bądź antracytowy. Ja zdecydowałem się na ten ostatni i to w przypadku modelu Teviva Cisar, a teraz jeszcze złapiecie na świetnej promocji takie model jak Celtycka Lumino, Turmalin, Teviva Cisar oraz Rubin 13V w różnych kolorach na promocji i to aż do końca października.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 września 2018, 15:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o sam kolor dachówki to moim zdaniem nie jest to aż tak istotne ile jej jakość, kolorystyka to nic innego jak kwestia naszego gustu. W jakim budżecie na zakup chcesz się zmieścić?

MBM.org.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2018, 14:34

Zgadzam sie: good 0 bad

No ja bym poszedł w kierunku dachówki antracytowej bądź grafitowej, ale to tez zależy od wykończenia elewacji budynku. W naszym przypadku również co do modelu wybór padł na Turmalin, a teraz jeszcze możesz ją złapać m.in na trwającej promocji "Cztery Asy w Dobrej Cenie"

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 21 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  17 18 19 20 21  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 354 Grupa: Robimy dach Wiata garażowa zwykle pokryta jest blachotrapezem.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19161 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 184

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >