Komfortowa brama garażowa

« Powrót do artykułu: Komfortowa brama garażowa | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

4 października 2015, 22:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawe bramy garażowe oferuje www.solidstal.pl i to z ich oferty zamierzam skorzystać. Brama wygląda na solidną, jest zbudowana z dobrych materiałów i nie wymaga skomplikowanego montażu. Idealny produkt dla mnie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 grudnia 2015, 22:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Tylko nikt nie mówi o sednie artykułu, a mianowicie o siłownikach. O nowoczesności bramy nie stanowi tylko wygląd, ale także sterowanie. Dla przykładu u mnie jest siłownik tiziano, bezawaryjny. Posiada wiele udogodnień: wykrywacz przeszkód (w razie napotkania przeszkody zmienia się kierunek działania bramy), 20 cykli na dobę, sporą temperaturę pracy od -20 do +60. To wszystko poprawia funkcjonalność.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 grudnia 2015, 09:04

Zgadzam sie: good 0 bad

To prawda. Porządny siłownik to podstawa. Komfort użytkowania będzie zdecydowanie lepszy jeżeli nie będziemy mieli problemów z siłownikiem. U mnie działa jak należy siłownik z BFT.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 marca 2016, 18:37

Zgadzam sie: good 0 bad

myślę, że bardzo ważna jest też wygoda użytkowania, na pewno warto się zdecydować na automatykę do bramy, dobry wybór mają np. na http://e-automatydobram.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

30 marca 2016, 20:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Kormoran napisał: To prawda. Porządny siłownik to podstawa. Komfort
użytkowania będzie zdecydowanie lepszy jeżeli nie
będziemy mieli problemów z siłownikiem. U mnie działa
jak należy siłownik z BFT.


A jaki masz Kormoran siłownik BFT? U mnie jest brama rezydencyjna 10mkw i siłownik Tiziano BFT. Działanie po dwóch latach oceniam bardzo fajnie. Zerowa awaryjność.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 maja 2016, 08:58

Zgadzam sie: good 0 bad

tez mam bramę automatyczną to naprawdę wygoda bo nie muszę wysiadać z samochodu, polecam firmę http://www.erbi.pl/ idealnie nam dobrali bramę i szybko zamontowali.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 maja 2016, 12:22

Zgadzam sie: good 0 bad

W przypadku przydomowego garażu,faktycznie brama otwierana automatycznie to bardzo duża wygoda i zarazem praktyczność,szczególnie podczas zimy. Wbrew pozorom nie jest to również drogie rozwiązanie,to samo można zastosować w przypadku bramy wjazdowej na posesję.


CynkowanieWikans.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lipca 2016, 14:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Duży wybór bram garażowych, czy też innych (choćby też ogrodzeniowych ) mają w firmie Solo na Wielickiej w Kraku. Na stronie www.grupasolo.pl jest dokładny opis konkretnych modeli. Ja postawiłem na bramę roletową. To chyba najwygodniejsze rozwiązanie, zwłaszcza że dostarczyli mi system ze zdalnym sterowaniem na pilota, więc mogę sobie siedząc w wozie bramę otworzyć i zasunąć. Brama z wysokiej jakości aluminium chroniącego przed korozją.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 czerwca 2018, 08:23

Zgadzam sie: good 0 bad

W naszym przypadku wygrał producent Hormann oraz ich model RenoMatic Light ze względu na wspomnianą izolację (pełen segment o grubości 42mm), ościeżnica jest bardzo trwała, dzięki zastosowaniu stopy z tworzywa sztucznego. Mają również delikatnie strukturyzowaną powierzchnię Woodgrain, która chroni dodatkowo bramę i jej kolor przed negatywnym działaniem promieniowania UV. W naszym przypadku idealnie pasował kolor Złoty Dąb i tutaj także w każdym elemencie bramy nie zauważyłem jakichkolwiek niedociągnięć w wykonaniu poszczególnych elementów w tym również automatyki.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 sierpnia 2018, 09:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli mieszkacie w Warszawie lub okolicach to polecam wam zgłosić się do firmy www.sylmag.com.pl Sprzedają świetne bramy garażowe w bardzo dobrych cenach. Ich siedziba znajduje się w Markach pod Warszawą.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 127

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >