Konferencja MRB 2006

« Powrót do grupy: Konferencje i seminaria

15 listopada 2006, 17:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Byłem uczestnikiem konferencji Monitoring Rynku Budowlanego 2006 zorganizowanej przez ASM. Chciałem zapytać jak uczestnicy forum odnoszą się do zaprezentowanej na niej prognozy wzrostu produkcji budowlano-montażowej na rok 2006 wynoszącej 11,3%?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 listopada 2006, 14:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik zdzisław napisał: ...wzrostu produkcji budowlano-montażowej...
co się zawiera w tym haśle?? bo nie bardzo rozumiem :(

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 listopada 2006, 09:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Rozumiem że chodzi o wyjaśnienie terminu: produkcja budowlano-montażowa. Jest to jedna z najważniejszych wielkości makroekonomicznych dotyczących kondycji sektora budowlanego, obejmuje (wartościowo) ogół zrealizowanych na terenie kraju prac inwestycyjnych i remontowych w budownictwie.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 listopada 2006, 10:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Czyli?? Możesz to napisać językiem prostym, a nie typowo urzędowo-marketingowo-beznadziejnym??
Takie nazewnictwo to jak nazwanie stanowiska SPRZ?TACZKA nazwą: KONSERWATOR POWIERZCHNI PŁASKICH.

Skoro do mnie piszesz w ten sposób to oznacza tylko, że siedzisz za biurkiem i nie masz pojęcia o pracy budowlanej. Z tego co napisałeś wystarczyło by napisać tylko: "ogół zrealizowanych na terenie kraju prac inwestycyjnych i remontowych w budownictwie" - koniec bez pierdół.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 listopada 2006, 17:17

Zgadzam sie: good 0 bad

chciałem uniknąć ewentualnych Twoich dalszych pytań,np. posługując się prostym językiem:) : po grzyba to komu potrzebne? czy ogół prac oznacza ilość machnięć łopatą lub ilość godzin spędzonych przez murarza na piciu browarka? pozdrawiam:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 listopada 2006, 10:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Niby masz rację, ale z drugiej strony nie każdy forumowicz (czytaj nie koniecznie "człowiek z branży"-np. ja) wie o co chodzi.
Pozdrawiam ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

21 listopada 2006, 18:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym nie skumał :? dobrze, że Chicken dał znak, ze jest to mało czytelne

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lutego 2007, 11:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem prognoza ta jest realna.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19151 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 386

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >