Konto w banku dla dziecka

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

15 sierpnia 2017, 09:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,

w jakich bankach macie założone konto dla młodych osób bo sama planuje założyć takie oszczędnościowe dla swojej córki ale nie za bardzo wiem gdzie :) myślicie, że warto skorzystać z porównywarek bankowych czy czegoś w tym stylu ? Dzięki z góry za wszystkie rady :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 sierpnia 2017, 10:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla nastolatków - chyba w każdym banku. Nie wiem, jak dla młodszych dzieciaków.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 sierpnia 2017, 19:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Samemu ciężko przewertować oferty wszystkich banków i wybrać najodpowiedniejszą. Najlepiej w takim wypadku sprawdzić porównanie kont bankowych dla studentów i na bazie tego podjąć decyzję. To bardzo Wam pomoże i zaoszczędzi mnóstwo czasu i pieniędzy. Wiem po sobie.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 kwietnia 2019, 16:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Szanowny Panie, dziękuję za wspomnienie o ofercie Nest Konta w Nest Banku. To konto jest darmowym kontem bankowym. W jego ramach za 0 zł oferujemy: założenie i prowadzenie konta, przelewy krajowe Elixir, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2500 wpłatomatów sieci Euronet, wydanie i używanie jednej karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku. Konto można otworzyć na kilka sposobów: przelewem (wystarczy wykonać przelew, a konto będzie aktywne nawet w 15 minut), poprzez kuriera (konto aktywne nawet w 5 dni, wystarczy podpisać dostarczoną umowę), w oddziale (wystarczy złożyć wniosek online, a następnie udać się do oddziału, aby podpisać umowę) lub w oddziale stacjonarnym banku.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

17 kwietnia 2019, 07:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Sama ostatnio postanowiłam załozyć córce konto w banku.Córka ma 15 lat i bardzo chciała mieć konto bankowe. Dzięki temu córka bedzie mogła uczyć się jak konta działają i jakie są mechanizmy oszczędzania. Chcę jej nauczyć na przyszłośc oszczędnosci bo dzięki temu będzie mogła o wiele lepiej dysponowac swoimi finansami. Poza tym takie konto jest bezpieczne bo córka nie będzie mogła nabrać sobie pożyczek.... Ma swoje ograniczenia.

Polecam mbank. Konto jest zupełnie darmowe. https://www.tanie-konto.pl/mbank/ekonto-konto -osobiste/

Ten post był edytowany przez Isiek dnia: 28 kwietnia 2019, 11:06
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 października 2020, 19:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla młodych konto bankowe może okazać się świetnym rozwiązaniem w pomocy w oszczędzaniu :) A banki oferują wiele ciekawych promocji i kont dla młodych, trochę propozycji możecie znaleźć tutaj: https://konto-w-banku.pl/konto-mlodych/ :)

Zgłoś | Cytuj | Link

24 sierpnia 2022, 20:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Coraz trudniej jest znaleźć całkowicie darmowe konta osobiste, ale nadal jest to możliwe. Sam wychodzę z założenia, że płacenie bankowi za możliwość obracania moimi pieniędzmi jest przesadą, dlatego bez skrupułów zmieniam konto, gdy tylko dostaję informację o wprowadzeniu jakichś dodatkowych opłat, których nie mogę łatwo uniknąć. Wiele więcej przeczytałam na http://24wspolnota.pl/promowane/jak-wybrac-ba nk-kilka-kwestii-ktore-warto-brac-pod-uwage/nbpm71lgawveb2f5 ba8x

Zgłoś | Cytuj | Link

9 września 2022, 05:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Fascinating blog! Is your theme custom made or did you
download it from somewhere? A design like yours with a few simple tweeks would really make my blog jump out.
Please let me know where you got your design. Kudos just click here to watch http://Xtroavbrtt29.mee.nu/?entry=3419008 http://esmmiwxzldi.mee.nu/?entry=3419044

Zgłoś | Cytuj | Link

13 września 2022, 15:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Przede wszystkim konto osobiste może być tańsze lub droższe w zależności od jego rodzaju. Nie należy tu jednak dać się zwieźć marketingowi i obietnicom uzyskania dostępu do rachunku za 0 zł. Najczęściej darmowość jest tu pozorna, bo powiązana np. z koniecznością wykonania określonej ilości operacji w miesiącu lub na wskazaną kwotę. Taka prawidłowość bardzo często ma miejsce w przypadku standardowych kont osobistych.


_________________________________
Najlepsze konto osobiste w banku. Jakie powinno być?

Zgłoś | Cytuj | Link

14 września 2022, 16:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Wonderful Web site, Preserve the excellent job. Thank you so much.

click

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 204

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >