Kosiarka Stihl czy Husqvarna?

« Powrót do grupy: Pielęgnacja ogrodu

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

13 kwietnia 2008, 19:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, jestem właścicielem sporej działki, prawie 1500 m2, na której, póki co jest łąka i młody sad. Docelowo zamierzam się tam pobudować, ale to jeszcze wszystko w planach. Na razie potrzebuje dobrej samobieżnej kosiarki spalinowej i musi to być naprawdę solidny sprzęt z dużą mocą. Po pierwsze dlatego, że samej trawy jest od groma, po drugie dlatego, że ziemia pod sad została źle przygotowana i teraz co chwila odbijają mi wszelkiej maści krzaczki, jakieś kłącza, jeżyny, maliny, po prostu robi się jakiś busz karłowaty, tak że spokojnie przejść nie można. Mam dość kupowania jednosezonowych hitów i tym razem zamierzam zainwestować w naprawdę solidny sprzęt. Możecie mi wskazać plusy i minusy (o ile takie są) Husqvarny i stihla?

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 13 lutego 2020, 14:02
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 kwietnia 2008, 19:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Za husqvarną przemawia niezawodność i bezpieczeństwo użytkowania, ze stihlem niby jest podobnie, jednak w husqvarnie lepszy jest serwis, nie ma kłopotów z akcesoriami np. z dodatkowymi ostrzami, jeśli coś się popsuje, to zamiast wysyłać gdzieś do centrali to wymieniają na miejscu.
Sam mam Husqvarne, więc pewnie rzutuje tonieco na mój obiektywizm, ale póki co na razie jeszcze się na niej nie zawiodłem :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 maja 2011, 13:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Co Ty gadasz, też myślałem, że Husqvarna jest dobra dopóki nie przeczytałem tego: http://www.narzedzia.com.pl/Forum/Husqvarna-nikomu-nie-polec am-1149.html
dlatego ja biorę jednak Leadera z silnikiem Briggs & Stratton: http://allegro.pl/hit-kosiarka-spalinowa-leader-675-bs-naped -i1586081293.html

Zgłoś | Cytuj | Link

19 maja 2011, 14:36

Zgadzam sie: good 0 bad

No właśnie B&S montuje swoje silniki gdzie popadnie - nawet w hipermarketowych produktach. Trzeba samemu sobie odpowiedzieć jaka kosiarka nadaje się do mojego ogrodu bo każdy zachwala to co ma. Ja w każdym bądź razie nie polecam B&S - serwis u nich to jakiś absurd - chwalą się punktami serwisowymi, które nie przyjmują sprzętu gdzie indziej kupionego niż właśnie w tym punkcie, jak coś porządnego to w sieciowym sklepie - brałbym Stihla.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 maja 2011, 16:11

Zgadzam sie: good 0 bad

ja w życiu nie kupiłbym kosiarki w markecie. na allegro to samo o połowę taniej chociażby ten Leader który wybrałem (info powyżej). a że B&S montuje swoje silniki w produktach różnych marek to tylko chwalić, to najsolidniejsze silniki w branży więc nawet jesli są w roznych modelach kosiarek to co z tego? i tak są solidne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 lipca 2012, 16:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też nie mam zaufania do kosiarek z marketu,jeżeli już to ze sklepów internetowych lub na allegro,gdzie masz szeroki wybór i atrakcyjne ceny. Sprawdź nasze aukcje,chętnie pomoge podczas wyboru.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 kwietnia 2016, 12:23

Zgadzam sie: good 0 bad

mnie niedługo czeka taki zakup

Zgłoś | Cytuj | Link

22 kwietnia 2016, 11:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Obydwie firmy są bardzo solidne i mają wysokiej k;lasy sprzęt,to wg mnie nic innego jak kwestia przywiązania i przekonania do danej marki czy konkretnego modelu. Budżet również odgrywa tutaj istotną rolę.

www.Zielono.net

Zgłoś | Cytuj | Link

29 kwietnia 2016, 14:55

Zgadzam sie: good 0 bad

ja zdecydowanie stawiam na husqvarne! To jest naprawdę solidny sprzęt, na którym szybko i wydajnie się pracuje, mam swoją kosiarkę z http://www.tipsplus.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

14 maja 2016, 13:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja podobnie,miałem styczność ze sprzętem tej firmy i muszę powiedzieć,że zawsze charakteryzowała ją wysoka jakość i trwałość,więc jeżeli tylko budżet Ci na to pozwala to polecam.


www.Drewnolandia.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 259

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >