Kosmiczna bateria łazienkowa

« Powrót do artykułu: Kosmiczna bateria łazienkowa | « Powrót do grupy: Wnętrza

7 października 2015, 20:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam piękną baterię łazienkową kupioną tu www.invena.pl :) po prostu spełnia wszystkie moje oczekiwania jeżeli chodzi o funkcjonalność i design :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 października 2015, 20:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam piękną baterię łazienkową kupioną tu www.invena.pl :) po prostu spełnia wszystkie moje oczekiwania jeżeli chodzi o funkcjonalność i design :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 sierpnia 2016, 20:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Poszukajcie sobie na silla.pl naprawdę jeśli chodzi o design to jedne z lepszych baterii łazienkowych jakie widziałem. No i duży plus za jakość wykonania i 5 letnią gwarancje co też może zachęcić do zakupu. Bo jak producent daje taką gwarancje to znaczy, że produkt jest dobry.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 sierpnia 2016, 11:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli szukacie ciekawych artykułów do wyposażenia swojej łazienki,to warto zerknąć także na www.Vocco.pl gdzie miła i fachowa obsługa zawsze służy swoją pomocą.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2016, 13:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukałam kiedyś takich nietypowych baterii łazienkowych. Okazało się że KLUDI ma w swojej ofercie naprawde świetne baterie łazinkowe. Popatrz tylko tutaj https://www.kludi.com/pl/produkty/lazienka/, wydaje mi się że i Tbie do gusty przypadną takie baterie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 października 2019, 18:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli jednak będziecie szukali klasycznych propozycji w nowoczesnym wydaniu i o szerokim zakresie funkcjonalności to zapraszamy również do nas na https://sklep.sotbe.com/ ponieważ udało nam się zestawić kilkanaście świetnych propozycji baterii łazienkowych, natomiast zaglądając do danych technicznych na pewno nie zawiedziecie się na jakości jaką zapewniamy swoim klientom oraz aż 5 letniej gwarancji.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 czerwca 2023, 10:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz jest wiele marek na rynku. Ale ja bym bardziej kierowała się wyglądem baterii niż jej marką. Bateria, jak każdy inny element, musi pasować do całej aranżacji. Sprawdź w sklepie Porcelanico - jest tam w czym wybierać. Szczególnie zwróć uwagę na baterie umywalkowe podtynkowe. Fajnie prezentują się w nowoczesnych łazienkach.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 340

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >