Kot w mieszkaniu

« Powrót do grupy: Nasze zwierzaki

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸

23 września 2015, 22:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wyobrażam sobie mojego domu bez kota :) Sama mam trzy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 września 2015, 13:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Bez kota nie ma domu, to prawda. Natomiast koty wymagają jednak sporo opieki i rzeczy, które im trzeba kupić (drapak), akcesoria dla kota to podstawa w domu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 grudnia 2015, 14:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Jaką karmę kupujecie swojemu kotu? Czy acana się sprawdza?

Zgłoś | Cytuj | Link

6 grudnia 2015, 14:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak, mój bardzo lubi karmę acana . Jeśli szukasz niższej ceny to tutaj najlepiej kupować http://www.zwierzakowo.pl/sklep/karma-acana-dla-kotow.html

Zgłoś | Cytuj | Link

18 grudnia 2015, 09:58

Zgadzam sie: good 0 bad

[quote="Amadeusz"a czy długo zajmuje
nauka kota by załatwiał się do kuwety? jakiej rasy masz
kociaka?

"Nauka" kota nie zajmuje żadnego czasu, bo wbrew naszemu myśleniu, że jesteśmy ziemskimi alfami i omegami, zwierzęta są o niebo mądrzejsze od nas, ponieważ posiadają tzw. INSTYNKT. I ten instynkt nakazuje im siusiać do kuwety... Poza tym pytanie o rasę... A czy musi być rasowy? Co wy ludzie macie z tymi rasowymi zwierzakami? Każdy kot to milusińskie stworzenia, ważne jest tylko, żeby dzikusa od matki nie zabierać, kiedy cała rodzina żyje na dworze, bo istnieje niebezpieczeństwo, że się nie przystosuje... poszukaj w schroniskach lub na facebooku.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 stycznia 2016, 13:49

Zgadzam sie: good 0 bad

ja sobie w ogóle nie wyobrażam domu bez zwierząt. Taki bez wyrazu jest.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 stycznia 2016, 10:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam kota. Taki zwykły dachowiec, ale za to radości daje nam co nie miara. Polecam wszystkim.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 stycznia 2016, 11:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Koty są ekstra. Psy nigdy takie nie będą.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lutego 2016, 12:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam kota w mieszkaniu. Najlepsze co może być.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lutego 2016, 10:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam kota w mieszkaniu. Nauczony jest czystości. Wszystkie sprawy załatwia w kuwecie. Jak również wypuszczam go na zewnątrz (mieszkam w spokojnej okolicy).

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • pies ze schroniska Liczba postów: 183 Grupa: Nasze zwier... Jeśli szukasz kompleksowej obsługi weterynaryjnej, sprawdź zakres usług oferowanych przez LeVet. Oferują oni szeroki wachlarz zabiegów, które mogą pomóc Twojemu...
  • Jaka karma dla dorosłego psa? Liczba postów: 112 Grupa: Nasze zwier... Dlaczego pies nie je suchej karmy ? Przeczytałam setki artykułów, aż w końcu udałam się do weterynarza. On pomógł mi dobrać, taką którą piesek polubił. Kupowała...
  • która karma? Liczba postów: 93 Grupa: Nasze zwier... Z takich bardzo dobrych karm to polecam https://rawpaleo.eu/pl/ karma pełnowartościowa idealnie sprawdzi się dla zwierzaka. My akurat mamy w domu pieska z probl...
  • karma dla kota? Liczba postów: 31 Grupa: Nasze zwier... Z takich lepszych karma dla kota to ja osobiście polecam karmę https://rawpaleo.eu/pl/. Karma z naprawdę bardzo dobrym składem. Bardzo długo szukałam odpowiedni...
  • Wyjazdy - z psami czy bez Liczba postów: 69 Grupa: Nasze zwier... Opalanie z Melanotan https://melanotan.biz/ to czysta przyjemność. Ten produkt sprawia, że moja skóra nabiera złocistego koloru, a opalenizna utrzymuje się prze...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 159

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >