Kredyt na mieszkanie

« Powrót do artykułu: Kredyt na mieszkanie | « Powrót do grupy: Inwestycje

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

4 lutego 2016, 14:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Byłem właśnie w oddziale Multi Sfery na Powstańców Śląskich 108A lok.1 na pierwszym spotkaniu i sobie z doradcą omówiliśmy wszystkie oferty. Podoba mi się takie dobre podejście do klienta, który chce sobie wybrać dobry kredyt i nie chce być przy tym naciągany na różne ukryte koszty. Jak ktoś jest z tych okolic i potrzebuje doradcy, mogę polecić namiar.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 lutego 2016, 19:15

Zgadzam sie: good 0 bad

http://www.grojecka216.com - Tanie i dobre mieszkania.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 kwietnia 2016, 14:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem warto skorzystać z pomocy doradcy finansowego , bo to przede wszystkim osoba, która dobrze zna się na bankowych przepisach i wszystkich tych niuansach związanych z kredytami.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 maja 2016, 22:06

Zgadzam sie: good 0 bad

http://www.przyworonicza.com - Ogólnie uważam, że Woronicza to przepiękna okolica w Warszawie. Spokojna i grzczna w porównaniu z innymi.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 maja 2016, 20:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Też muszę powoli myśleć o kredycie, jestem na etapie wybierania i szukania odpowiedniego mieszkania w Katowicach, póki co Nowe Tysiąclecie biorę pod uwagę, lokalizacja mi bardzo odpowiada.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 lipca 2016, 14:01

Zgadzam sie: good 0 bad

http://www.nowebielany2.com - Sadzę, że to świetny wybór jeżeli chodzi o mieszkania

Zgłoś | Cytuj | Link

11 października 2016, 12:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj macie namiary - https://tabelaofert.pl/nowe-mieszkania/krakow
I lepiej od razu współpracować z agentem, bo powinien pomóc przy samym kredycie, nawet warunki powinny być lepsze, bo oni mają na innych zasadach umowy z bankami.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 października 2016, 09:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Zapraszam na mojego bloga, w którym odpowiadam na większość pytań zadawanych przez kredytobiorców :) http://karty-kredytowe.org.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

1 stycznia 2017, 19:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Prawda jest taka, że oferta tych kredytów jest mocno rozbudowana, więc bez doradcy finansowego to w zasadzie nie ma co iść do bnaku. Moim zdaniem jest dobrym pomysłem skorzystanie z takiej pomocy, tylko trzeba mieć kogoś z poleceniam np. http://finansepl.com/ wtedy na pewno wybierzemy najlepszą ofertę.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 stycznia 2017, 00:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak Nie Dostałem Kredytu Na Mieszkanie, Pomimo Niezłych Dochodów
T ja poproszę zwrot tych milionów strat których doznałem przez 26 lat mojego życia. Skoro można odliczać stary podatkowe w rozliczeniu - a można. To na podstawi tego wyroku mogę żądać od US by oddał mi (w postaci odpisów podatkowych) całe miliony złotych. Bo gdybym miał pieniądze to ulokował bym je w funduszach hedgingowych w USA i dziś był bym bogaczem. Ale tego nie zrobiłem i doznałem straty (potencjalnej) i żądam jej odliczenia w podatkach. Straty podatkowe lat poprzednich można odliczać przez 5 lat. kredyt Kraków
Pożyczka hipoteczna przeznaczona jest dla dużych sum i w większości banków minimalna kwota, którą możemy wnioskować to 50 tysięcy złotych. Natomiast maksymalna jej wysokość zależy od wartości nieruchomości, na której zostanie ustanowiona hipoteka. Banki najczęściej udzielają pożyczek w kwocie nieprzekraczającej 60-70% wartości nieruchomości. Jednocześnie, nawet w przypadku ustanowienia zabezpieczenia na nieruchomości wartej kilkaset tysięcy, czy nawet ponad milion banki stosują ograniczenia w maksymalnej kwocie pożyczki i z reguły nie może ona przekraczać 500 tysięcy złotych. Tymczasem kredyt gotówkowy można zaciągnąć już od 1000 złotych, a w niektórych bankach już nawet od 500 złotych. Natomiast jego maksymalna wysokość zależy od banku, źródła oraz wysokości dochodu , a nawet wykonywanego zawodu. Tutaj górna granica wynosi około 100 tysięcy złotych, jednak dla niektórych grup zawodowych, np. lekarze, prawnicy, kwota ta może wzrosnąć nawet do 500 tysięcy złotych.
Administratorem danych osobowych jest Alsentra Sp. z. z siedzibą we Wrocławiu (53-125), przy ul. Kasztanowa 3a. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty chwilówki online, udostępnianie podmiotom współpracującym z Alsentra Sp. z. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
pożyczki Kraków
Informujemy, iż aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serweru oraz do celów statystycznych, używamy plików cookies. Brak blokady tych plików oznacza, że zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Istnieje możliwość samodzielnego zarządzania tymi plikami, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w postanowieniach Polityki Prywatności.
Jak napisałem wyżej, pieniądze z kredytu udzielony przez bank trafiają do innego banku jako depozyt. Bank udziela kredytu komuś na 1000 zł, ten ktoś tymi pieniędzmi płaci innej osobie, a ta inna osoba przynosi tych 1000 zł do innego banku jako depozyt. Ów kolejny bank na tej podstawie daje nowy kredyt 1000 zł kolejnej osobie i tak w kółko. Jeden tysiąc zł gotówki w taki sposób zamienia się w kolejne tysiące depozytów i kredytów. To właśnie kreacja pieniądza.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 188

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >