Kredyt bez zaświadczeń na remont

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

11 lutego 2014, 12:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Muszę w trybie pilnym ocieplić dom - zastanawiam się nad kredytem bez zaświadczeń. Czy to rozsądny sposób na pozyskanie środków na remont? Boję się ukrytych kosztów...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 lutego 2014, 16:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chcesz zaciągnąć taki kredyt w banku to odpada. Bo tam już takich nie udzielają. Musisz bankowi udowodnić, że masz stałe źródło dochodu. Stało się tak za sprawą rekomendacji z KNF. Tutaj masz komentarz do tego co piszę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 marca 2014, 20:43

Zgadzam sie: good 0 bad

No niby tak, ale po co od razu kredyt? Przecież można spokojnie znaleźć ofertę pożyczki na www.nobelcredit.pl , gdzie nie wymagają wcale BIK ani zaświadczeń. Okres spłaty pożyczki jest nawet do 25 lat a oprocentowanie dla osoby indywidualnej 8-10%. Wystarczy tylko trochę poszukać i można z powodzeniem coś zdziałać. Ja sama korzystałam z takiej pożyczki ale na 2 lata i spłaciłam ją bez problemu. Kwota nie była też bardzo wysoka, więc może i dlatego jestem bardzo zadowolona z niej.

Ten post był edytowany przez magda906 dnia: 24 marca 2014, 20:50
Zgłoś | Cytuj | Link

28 marca 2014, 09:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie ma czegoś takiego jak ukryte koszty, jesli czytasz tylko umowę. Tak jak powiedział już januszkk, bank nie udzieli ci takiego kredytu. Lepiej postaw na pożyczkę. Może i jest wyżej oprocentowana, ale za to dostaniesz ją bez problemu. Masz rację magda906, najlepiej skorzystać z oferty pozyczki w Nobel Credit. Decyzję wydają szybko - wiem, bo sama pilnie potrzebowałam gotówki i byłam w takiej samej sytuacji jak ty. Oprocentowanie jak na tego typu ofertę jest bardzo korzystne i do tego rzeczywiście długi okres spłacania pożyczki. Skontaktuj się z doradcą i powiedź jak wygląda sytuacja. Pożyczka jest bez BIK, z pewnością ci jej udzielą bez problemu.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 maja 2014, 15:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogólnie lepiej zaciągnać wyższy kredyt aby mieć kasę na wykonanie przez firmę dodatkowych usług, np. u nas Pewex najpierw przygotował mieszkanie pod remont, usuneli gruz, kafelki, zerwali podłogi. Na prawdę w tym wypadku oszczędności to głupota.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 czerwca 2014, 08:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Może skorzystaj z karty kredytowej? Tutaj znajdziesz dobry artykuł na temat tego w jakich sytuacjach się przydaje : http://www.comperia.pl/karta-platnicza-jak-ni e-pomylic-karty-debetowej-z-kredytowa.html - nie musisz się przejmować zbędnymi dokumentacjami a oprocentowanie jest bardzo podobne do oprocentowania kredytu gotówkowego...
Pozdrawiam.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lipca 2014, 10:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Albo weź po prostu pożyczkę pod zastaw. Kiedyś taka brałam na podróż do Australii. Wróciłam z zarobioną kasą i oddałam. Wtedy mogłam odebrać zastaw. Szybko, rzeczowo i po ludzku załatwiłam to w lombardzie na Złotej w Warszawie http://www.lombardnazlotej.pl/pozyczki_pod_za staw_warszawa.html

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lipca 2014, 09:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecił bym Ci Jednak normalny kredyt i to najlepiej w banku w którym masz konto bo może dadzą Ci jakąś ofertę dla stałych klientów. Ewentualnie możesz coś poszukać nawigacjaFinansowa.pl ja w sumie tu szukałem jak sam brałem kredyt.

Ten post był edytowany przez Kayler dnia: 11 lipca 2014, 09:19
Zgłoś | Cytuj | Link

18 lipca 2014, 19:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Przejrzyj sobie na tej stronce http://www.comperia.pl/kredyty oferty banków .Będziesz wiedział który na obecną chwilę oferuje najbardziej atrakcyjny kredyt .Przecież nie musisz brać kredytu w pierwszym lepszym banku, teraz każdy chce pozyskać klienta więc oferty mają ciekawe .

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lipca 2014, 11:16

Zgadzam sie: good 0 bad

ja także uważam, że pożyczki online należy brać rozsądnie. Bardzo łatwo wpaść w spiralę długów. Czasami lepiej żyć trochę mniej wystawnie, niż szaleć z remontami co dwa lata. Pomalowanie ścian nie kosztuje dużo.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 355

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >