Które meble biurowe?

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 45 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  13 14 15 16 17  ▸  ▸▸

13 marca 2015, 10:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Też trzeba zwracać uwagę na funkcjonalność takich mebli.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 marca 2015, 07:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Oprócz funkcjonalności ważne jest aby meble ładnie się prezentowały i robiły wrażenie, to jednak jest wizytówka każdego biura. Ja swoje biuro wyposażyłem meblami ze sklepu http://www.salonmeblowy.net.pl/ .

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 marca 2015, 20:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Proponuję modułowe biurko Z-Line Main Desk, które z profilu ma kształt litery Z. Jego blat powstał z białego, hartowanego szkła o grubości 8 mm, natomiast konstrukcję wykonano z metalu w całości chromowanego. Wpasuje się do modernistycznego biura, które będzie urządzone w kolorze szarym lub kremowym.

http://mirat.eu/biurko-z-line-main-desk-uniqu e,id3365.html

Zgłoś | Cytuj | Link

24 marca 2015, 13:51

Zgadzam sie: good 0 bad

W sumie każde będą się ładnie,fajnie prezentować o ile dobierzemy odpowiedni kolor ścian oraz podłogę,oświetlenie również odgrywa tutaj istotną rolę,ale pod tym względem chętnie pomożemy,zapraszamy na www.Lednaise.com

Zgłoś | Cytuj | Link

27 marca 2015, 23:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie się bardzo podobają meble w nowoczesnym wydaniu, takie trochę minimalistyczne, funkcjonalne i ergonomiczne. Meble do mojego biura zamawiałam z Ergoexpert, polecam Waszej uwadze ten sklep, bo super mebelki mają :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 marca 2015, 23:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie się bardzo podobają meble w nowoczesnym wydaniu, takie trochę minimalistyczne, funkcjonalne i ergonomiczne. Meble do mojego biura zamawiałam z Ergoexpert, polecam Waszej uwadze ten sklep, bo super mebelki mają :)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 marca 2015, 15:33

Zgadzam sie: good 0 bad

meble biurowe muszą być przede wszystkim porządne i służące na lata :) No, przynajmniej na parę lat :) Ja ze swoich jestem bardzo zadowolony, zaufałem firmie z wieloletnim doświadczeniem, już prawie 20 lat są na rynku. Oczywiście są przy tym stylowe i bardzo wygodne :) Ale jednak solidność mebla jest dla mnie priorytetem.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 marca 2015, 14:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zamawiałem meble biurowe ze sklepu [url]www.10office.pl/url] i mogę też polecić, jak ktoś potrzebuję namiaru. Meble mają solidne i nowoczesne. Czyli wiadomo - ergonomia i funkcjonalność z zachowaniem walorów estetycznych :)

Zgłoś | Cytuj | Link

31 marca 2015, 14:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zamawiałem meble biurowe ze sklepu www.10office.pl i mogę też polecić, jak ktoś potrzebuję namiaru. Meble mają solidne i nowoczesne. Czyli wiadomo - ergonomia i funkcjonalność z zachowaniem walorów estetycznych :)

Zgłoś | Cytuj | Link

31 marca 2015, 19:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie się bardzo podobają meble gabinetowe w takim minimalistycznym wydaniu. Na stronie właśnie sklepu ergosystem widziałam taki system Crystal - elegancko, ekskluzywnie, ale właśnie minimalistycznie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 45 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  13 14 15 16 17  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Meble drewniane - konkurs Liczba postów: 5 Grupa: Najnowsze t... Dla miłośników drewnianych wyrobów, sucha tarcica bukowa z https://mgj.pl/sucha_tarcica_bukowa/ to doskonały wybór. Idealna do mebli i innych detali w domu czy...
  • Nowoczesna kuchnia. Liczba postów: 479 Grupa: Najnowsze t... W kuchni mam Blum, w łazience Rejs. Jedno i drugie działa, aczkolwiek inaczej. Te drugie trochę ciężej chodzą i wydają taki (sprężynujący?) dźwięk. Jak ktoś wyż...
  • jaka łazienka Liczba postów: 330 Grupa: Najnowsze t... Co do łazienki to moja jest nowocześnie urządzona, jak też tak chcecie to industrialny metalowy stojak na reczniki będzie dobrym wyborem na pewno. Ja jeszcze ni...
  • Meble kuchenne Szczecin Liczba postów: 4 Grupa: Najnowsze t... Szczecin, jako dynamicznie rozwijające się miasto, oferuje bogatą ofertę w zakresie projektowania i produkcji mebli kuchennych. Meble kuchenne stanowią nie tylk...
  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 178 Grupa: Najnowsze t... Jeśli oprócz wygody w sypialni zależy Ci również na nowoczesnym wyglądzie poszczególnych mebli, w tym łóżek lewitujących to warto zapoznać się z ofertą przygoto...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 180

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >