Który dach lepszy ?

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12  ▸

5 października 2020, 15:40

Zgadzam sie: good 0 bad

W sumie to ceramiczne są ładne, ale najtrwalsza będzie blachodachówka. Moi rodzice robili dach już chwilę temu u podkarpackiego producenta -Regament i są bardzo zadowoleni. Z tego, co wiem to dogadali się szybko i obeszło się bez żadnych problemów :))

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 października 2020, 21:11

Zgadzam sie: good 0 bad

W mojej ocenie natomiast, jeżeli jesteście na etapie wyboru pokrycia dachowego to nie powinniście ominąć oferty Braas, gdzie znajdziesz nie tylko szeroki wybór dachówek ceramicznych i cementowych, ale również blachodachówki panelowe Quadro i Decra. No i bardzo dobre materiały hydroizolacyjne Icopal.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 października 2020, 18:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Klucz do sukcesu to wybrać jak najlepsze pokrycie dachowe. Ja, po dłuższych poszukiwaniach, zdecydowałem się na te zaproponowane przez hajdukpokryciadachowe.pl . Nasz dom mocno na tym zyskał!

Zgłoś | Cytuj | Link

22 października 2020, 11:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Najważniejsze w tym wszystkim to postawić na właściwe pokrycie dachowe. Jestem niezmiernie zadowolony z rozwiązania zaproponowanego przez http://expresdach.pl/ . Teraz nasz dom prezentuje się całkiem świezo.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 listopada 2020, 12:15

Zgadzam sie: good 0 bad

W mojej ocenie jeżeli chcesz mieć piękny dach z jednej fachowej ręki zarówno jeżeli chodzi o pokrycie dachowe, akcesoria oraz dekarzy to postaw na Braas. Dzięki czemu również uzyskasz gwarancję systemową na okres 15 lat i to w objęciu całego dachu. A gwarancja na dachówkę to nadal aż 30 lat. No i do końca stycznia 2021 możesz na promocji złapać ich 3 modele dachówek betonowych - Celtycka, Bałtycka i Teviva Cisar.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 listopada 2020, 20:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam panele dachowe od Regametu, a u nas strych też jest zagospodarowany i dobrze się sprawdzają. Elegancka, solidna robota

Zgłoś | Cytuj | Link

29 listopada 2020, 09:56

Zgadzam sie: good 0 bad

A co sądzicie w takim razie na temat dobrej jakości propozycji w zakresie dachówki? Szczególnie, że do końca stycznia 2021 możesz jeszcze skorzystać z promocji od Braas na tak topowe modele jak Celtycka, Bałtycka, czy Teviva CISAR.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 stycznia 2021, 16:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli ktoś z was szuka solidnego i godnego poleconego dekarza to polecam zapoznać się z ofertą firmy https://www.solidnydekarz.pl/. Miałem okazje z nimi współpracować i naprawdę polecam tych fachowców.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lutego 2021, 11:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiesz co akurat jeżeli o mnie chodzi to tutaj na pewno warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez producenta Braas która moim zdaniem jest najlepsza opcja z dostępnych na rynku, mają świetne ceny, szeroki wybór modeli oraz palety kolorów.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lutego 2021, 02:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja postanowiłem spróbować daszków szklanych. W oko wpadła mi oferta krakowskiej firmy http://aleszklo.pl/ i świetnie trafiłem! Daszki wyglądają bardzo dobrze, a co najważniejsze udało mi się je kupić w przystępnych cenach. Polecam!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 354 Grupa: Robimy dach Wiata garażowa zwykle pokryta jest blachotrapezem.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 194

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >