Kupić mieszkanie na rynku wtórnym czy pierwotnym?

« Powrót do artykułu: Kupić mieszkanie na rynku wtórnym... | « Powrót do grupy: Inwestycje

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

9 listopada 2013, 17:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz mysle ze warto tez przyrzec sie takiemu etapowi w Gdyni http://shiraz.pl/pl/inwestycje/shiraz_park_III_mieszkania# Naprawde jesli ktoś szuka fajnego, mniejsze mieszkania to własnie tam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 stycznia 2015, 09:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem to kwestia indywidualna. W mojej rodzinie niedawno kupowano mieszkanie i był to lokal z rynku wtórnego. Kupowany był poprzez biuro nieruchomości Krupa - www.krupa.pl – ceny są dużo bardziej konkurencyjne niż przy rynku pierwotnym. No i jest spora liczba ofert.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 stycznia 2015, 10:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Uważam, że dobrym pomysłem będzie zapoznać się z programem „Mieszkanie dla Młodych”. Wejdź na MdM http://mieszkaniedlamlodych.com i poczytaj.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 lutego 2015, 16:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Oj
Shiraz to rzeczywiście bardzo dobry deweloper trzeba przyznac. Co do III etapu to na pewno dla mnie taki plus ze są tutaj mieszkania w metrażu mojego zasiegu finansowego. No i zawsze chciałem mieszkac nad morzem :)

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lutego 2015, 12:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Niesłabnąca popularnością cieszy się program MDM, czyli Mieszkanie dla Młodych. Chcesz mieć własne cztery ściany? Sprawdź ich stronę (www.mieszkaniedlamlodych.com) i zobacz, czy spełniasz wymagania niezbędne do przyznania dofinansowania.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 lutego 2015, 21:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj naprawde infrastruktura jest teraz tak dobrze rozwiązana ze w sumie mysle ze nawet jesli mozemy zaoszczedzić na kosztach zakupu- kwestie dojechania do centrum juz nie robią róznicy czy to 10-czy 20 minut.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 kwietnia 2015, 20:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Jesli chodzi o Gdynie to mnie bardzo przypadła do gustu ta inwestycja Shiraz własnie na Pogórzu.
Niska zabudowa, kameralne osiedle... Naprawde bardzo fajna inwestycja.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 kwietnia 2015, 20:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Patrzyłam na 3 etap Shiraz Park III i tu jednak ceny mniejszych metraży sa dużo niższe. Wiec moze warto o takich mieszkankach pomyslec.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 maja 2015, 20:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja wolałem kupić nowe mieszkanie od http://www.mpd.net.pl/ w okolicach Poznania, za które nie zapłaciłem wielkich pieniędzy, a jest zadbane i w jak najlepszym stanie. Tego o używanych mieszkaniach raczej nie można powiedzieć

Zgłoś | Cytuj | Link

18 maja 2015, 23:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Jesli chodzi o Pogórze to tutaj na pewno tez mozesz kupic troszke taniej, a przeciez raczej z dojazdem tutaj już nie ma az takiego problemu. Nie mozemy przesadzac.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 155

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >