Kurs projektowania ogrodów

« Powrót do grupy: Szkolenia i kursy

27 października 2009, 01:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,
chciałam zainteresować Państwa kursem projektowania ogrodów, organizowanym w Warszawie przez ART&DECOR Placówkę Oświatową. Oferujemy kursy weekendowe (ok. 3 miesiące) lub dzienne (12 dni szkoleniowych). Tematyka zajęć: graficzne opracowanie projektów, materiałoznawstwo, dobór materiału roślinnego, dokumentacja techniczna projektu, zakładanie ogrodów, projektowanie ogrodów, mała architektura ogrodowa, historia ogrodów, rysunek techniczny, rysunek odręczny. Zajęcia prowadzą czynni projektanci.
Organizujemy też kursy refundowane przez Urzędy Pracy.
Najbliższe kursy:
Kurs dzienny: listopad 2009; koszt 2600,00zł (w tym materiały kreślarskie).
Kurs weekendowy: grudzień 2009; koszt 1490zł.
Zapraszamy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 kwietnia 2019, 17:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy projektowaniu ogrodów przede wszystkim należy wiedzieć, skąd zaopatrzyć się w niezbędne elementy do nich. Za sprawą Fobar http://www.fobar.pl/ ostatnimi czasy udało nam się ozdobić ogrody miejskie. Kosze, ławki, czy donice pochodzą właśnie z ich oferty!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 września 2020, 22:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy takim projektowaniu ogrodów mogą Wam się przydać stosowne elementy z zakresu architektury ogrodowej. Pytanie, czy wiecie skąd je zamówić? Ja zdecydowałem się na te z oferty https://fhuwamar.pl/ . Jakość wprost porywa!

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • BHP Liczba postów: 126 Grupa: Szkolenia i... Jak najbardziej warto stawiać na profesjonalistów w zakresie prowadzonych szkoleń BHP dla swoich pracowników. Dlatego też polecam sprawdzić ofertę firmy Inżynie...
  • Bezpłetne szkolenie - Projektowanie i pozycjonowan... Liczba postów: 44 Grupa: Szkolenia i... Funkcje dodatkowe, takie jak kill switch czy funkcja Double VPN (podwójne szyfrowanie), zdobywają uznanie użytkowników w ich NordVPN Opinie, którzy cenią sobie....
  • Szkolenia BHP Opole Liczba postów: 18 Grupa: Szkolenia i... Wybierając firmę do szkoleń BHP, warto postawić na doświadczenie i solidność. Z tego, co dowiedziałem się, firma Proactive BHP z Łodzi spełnia te kryteria. Mają...
  • Szkolenie dla kierowników Liczba postów: 22 Grupa: Szkolenia i... Jeśli szukasz sposobów na samorozwój, w temacie szkoleń warto rzucić okiem na https://www.projektgamma.pl/szkolenia-ot warte/interpersonalne/ Znajdziesz tam kur...
  • Rozwój osobisty, jak? Liczba postów: 60 Grupa: Szkolenia i... Możliwości jest dzisiaj wiele, by zadbać o swój rozwój. Na pewno opłaca się inwestować w szkolenia czy kursy, ale koniecznie trzeba poznać siebie i zorganizować...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 163

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >