Lampa papierowa

« Powrót do grupy: Oświetlenie wnętrz

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

9 września 2012, 19:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam taką standardową z Ikea http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70 103410/, mam do niej eco żarówkę i jest ok - zero strachu o przepalenia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 września 2012, 19:38

Zgadzam sie: good 0 bad

I miałam też - oczywiście zero problemów :-)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 października 2012, 13:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Oooooo.... świetna!! Gdzie ją kupiłaś? I za jaką cenę? Jest bardzo designerska według mnie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

31 października 2012, 20:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Papierowa może nie jest najlepszym pomysłem,ale np któraś z tych
http://studioswiatla.pl/pl/c/Lampki/36 juz tak. Jest w czym wybierać

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lutego 2013, 13:46

Zgadzam sie: good 0 bad

a dajecie na to 100% gwarancję, że się nie przepali? moja siostra z racji ceny do swojego pokoju studenckiego chce kupić taką: http://www.superlights.pl/pl/p/Candellux-Butelka-41-88317/19 68 i na pewni nie wznieci nią pożaru?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 marca 2013, 08:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie powinno nic się stać. Sama ostatnio wymieniłam oświetlenie salonu na takie: http://www.leroymerlin.pl/oswietlenie/oswietl enie-stojace/lampy-podlogowe/lampa-podlogowa-anjo-inspire,p1 65086,l982.html

Zgłoś | Cytuj | Link

6 czerwca 2013, 19:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo mnie interesuje, czy ktoś kiedykolwiek miał taki przypadek, że klosz się zaczął tlić. Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, choć niektóre źródła światła emitują duże ilości ciepła.

To chyba temat dla pogromców mitów.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 czerwca 2013, 10:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam od dawna w domu lampy papierowe i nawet nie pomyślałem, że coś takiego jak tlenie, czy zapłon może mieć miejsce. Nawet nie mam pomysłu, jakim cudem coś takiego mogło by się stać. Gdyby produkt mógł zrobić coś takiego to zapewne nie byłby dopuszczony do sprzedaży. Dla producentów bezpieczeństwo to priorytet numer jeden - raczej nie zależy im na płaceniu milionowych odszkodowań.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 czerwca 2013, 15:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie powinna się zapalić, jeśli nie będzie miała bezpośredniej styczności z żarówką.
Pamiętam, że jako dziecko chciałem przygasić nocne światło, którym była żarówka w lampce nocnej bez klosza i rzuciłem na nią koszulkę. Po kilkunastu min poczułem swąd. Ognia nie było, ale za to przepalona dziura w koszulce... a taka ładna była, amerykańska.;/
Pamiętam też, że miałem inna lampkę z kloszem materiałowym i nigdy nic się nie stało. Ciepło jest wydzielane, ale nie w takich ilościach, by kilka cm od żarówki powodowało ono wzniecenie pożaru.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 czerwca 2013, 23:53

Zgadzam sie: good 0 bad

jak lampa miałaby się zapalić? co wy wymyślacie? przecież one są tak robione, by były bezpieczne... ja kupiłem taką tutaj: www.superlights.pl i jestem zadowolony

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Oświetlenie Liczba postów: 524 Grupa: Oświetlenie... Moje doświadczenie zakupowe w tym sklepie z oświetleniem było absolutnie fantastyczne. Szukając lampy do mojej sypialni, zależało mi na znalezieniu czegoś wyjąt...
  • Jaka lampa do salonu? Liczba postów: 24 Grupa: Oświetlenie... Nie zwracaj uwagi na producenta, bo masa na rynku lamp, gdzie producent niby dobry, a sama lampa już bardzo słaba jakościowo. Sam kupiłem trochę rzeczy takim to...
  • Sklep z oświetleniem Liczba postów: 15 Grupa: Oświetlenie... Przeglądaj różne sklepy, bo ceny są naprawdę różne. Jak przejrzysz kilkanaście sklepów to okaże się, że w jednym sklepie lampa kosztuje 100 złotych, a w innym 3...
  • barek i alkohole Liczba postów: 56 Grupa: Oświetlenie... Nie mam barku jako takiego (bo kojarzą mi się barki sprzed 30 lat zamykane na klucz). Ale mam półkę, na której stawiam alkohole. Jest to osobna półka, poza zasi...
  • kinkiety do sypialni Liczba postów: 13 Grupa: Oświetlenie... Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z oświetleniem do domu, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie lampy ogrodowe stojące i wiele innych....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 147

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >