Lustra łazienkowe

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸

25 października 2015, 15:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Na zamówienie wykonuje się zdecydowanie najfajniejsze lustra, to gwarantuje, że takie lustro będzie dopasowanie do obramowania, jakie sobie zrobimy np. w łazience. Możecie sobie zerknąć chociażby na http://szklarzokuniew.pl/lustra-2/, jakie są fajne formy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 października 2015, 19:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście że tak tylko że są o wiele droższe i jak jakaś firma przyjedzie je zamontowac to równiez nie będzie takie tanie :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 października 2015, 10:19

Zgadzam sie: good 0 bad

A czy nie lepiej poszukać takich luster łazienkowych w sklepach internetowych z akcesoriami do wyposażenia łazienki? Bo moim zdaniem to dobra opcja,znajdziemy szeroki wybór i ceny są zdecydowanie niższe,czego przykładem będzie www.2hd.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

1 grudnia 2015, 14:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiem że najprościej jest zwyczajnie pojechać do sklepu i kupić, ale ja potrzebowałem niewymiarowe lustro i w tym celu wybrałem się do szklarza. Pod Krakowem jest rewelacyjny zakład szklarski, gdzie bez problemu zamówi się lustra czy kabiny prysznicowe na wymiar.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 grudnia 2015, 19:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do luster to na prawdę w wielu miejscach można znaleźć przeróżne wzory i kształty. Natomiast przy kabinach bym się zastanowił. Czy może nie lepiej byłoby kupić kabine, która będzie idealnie wykończona z wykorzystaniem najlepszych zawiasów i uchwytów ?? Kermi własnie może to spokojnie zaoferować, dodatkowo daja mozliwośc wykonania kabiny na wymiar. Ja musiałem skorzystać z tej opcji, ponieważ mam łazienke o nietuzinkowych wymiarach. Model PASA to jeden z moich wyborów :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 grudnia 2015, 10:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Rzeczywiście bardzo fajne są takie lustra. Fajne jest też to, że dobry szklarz potrafi wyczarować cuda. Tak sobie przeglądałam właśnie różne realizacje i to mi się podoba: http://www.szklarzokuniew.pl/lustra-2/ zwłaszcza te prostokątne duże lustra.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 grudnia 2015, 17:18

Zgadzam sie: good 0 bad

No no cudowne mieszkania z super dobranymi lustrami :)

Zgłoś | Cytuj | Link

18 stycznia 2016, 12:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja wszystkie szklane elementy na wymiar zamówiłam w jednej firmie - strona główna. Zrobili mi lustra do całego domu, kabinę prysznicową i panele do kuchni.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 stycznia 2016, 15:48

Zgadzam sie: good 0 bad

A możesz podać jeszcze przykładowy cennik? Domyślam się,że zależy on od wielkości i rozmiarów danego lustra,ja osobiście preferuję te większe które optycznie powiększą łazienkę.


www.SwiatPlastiku.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

26 stycznia 2016, 13:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam lustra na każdej ścianie i nikomu nie polecam. Są codziennie brudne

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Nowoczesna kuchnia. Liczba postów: 479 Grupa: Najnowsze t... W kuchni mam Blum, w łazience Rejs. Jedno i drugie działa, aczkolwiek inaczej. Te drugie trochę ciężej chodzą i wydają taki (sprężynujący?) dźwięk. Jak ktoś wyż...
  • jaka łazienka Liczba postów: 330 Grupa: Najnowsze t... Co do łazienki to moja jest nowocześnie urządzona, jak też tak chcecie to industrialny metalowy stojak na reczniki będzie dobrym wyborem na pewno. Ja jeszcze ni...
  • Meble kuchenne Szczecin Liczba postów: 4 Grupa: Najnowsze t... Szczecin, jako dynamicznie rozwijające się miasto, oferuje bogatą ofertę w zakresie projektowania i produkcji mebli kuchennych. Meble kuchenne stanowią nie tylk...
  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 178 Grupa: Najnowsze t... Jeśli oprócz wygody w sypialni zależy Ci również na nowoczesnym wyglądzie poszczególnych mebli, w tym łóżek lewitujących to warto zapoznać się z ofertą przygoto...
  • Współpraca z projektantem? Liczba postów: 10 Grupa: Najnowsze t... Zdecydowanie chciałabym nawiązać współpracę z takim projektantem :)

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 212

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >