Malowanie pokoju dziecka.

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

26 lipca 2011, 12:20

Zgadzam sie: good 0 bad

z tego, co wiem, to raczej tak, bo nie widziałem innych, ale dopytaj, choć i tak, jak nie czarne, to będa to kolory ciemne, bo zwyczajnie na innych kredy nie widac, a więc jasne kolory mijaja sie z sensem i zastosowaniem;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 lipca 2011, 19:29

Zgadzam sie: good 0 bad

nie no pewnie. Wziąłem to pod uwagę, ale myślałem, że chociaż w jakimś ciemnym zielonym albo czerwonym. Z tego co pamiętam w klasach zdarzały się tablice takich kolorów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 lipca 2011, 23:08

Zgadzam sie: good 0 bad

czytajac ten watek zastanawiamam sie na wzory na ścianach, gdzie moge dostac gotowe szablony po ktorych wystarczy pomalowac farba?

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lipca 2011, 10:09

Zgadzam sie: good 0 bad

szablon, to najlepiej samemu sobie wydrukować i wyciąć, jeśli chcesz go potem pomalować farbą, ale to się nadaje tylko do jakiś cieni i konturów, a Tobie chodzi o namalowanie czegoś normalnie w kolorze? np Kubusia Puchatka?;D

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lipca 2011, 12:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Pytanie No. 2 ?!

Jaki musi być papier tego arkusza, kredowy czy zwykły ??? zeby farba nie przebiła... ?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 lipca 2011, 12:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja np. użyłam grubszego papieru kredowego który z jednej strony był polakierowany. Udało się tylko co.... karta była tylko A4 więc szablony wzorów troszkę za małe na moje pomysły :)

No ale zawsze można połączyć kartki :D

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lipca 2011, 13:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Szczerze to ja na swój chłopski rozum wydrukował bym z papieru o jak największej gramaturze heheh, może jest jakiś program komputerowy który pomaga w czymś takim? Konwersacja również i mnie zainteresowała ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lipca 2011, 14:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o domową robotę to co prawdopodobnie najgrubszy papier wystarczy, zawsze można nakleić na tekturę zwykłą kartkę A4, wyciąć całość i gotowe

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lipca 2011, 13:35

Zgadzam sie: good 0 bad

widziałem, jak robili właśnie z tekturą i zwykłą kartką naklejoną na nią i dopiero wycinali wzór, bo papier kredowy niestety przebil..

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lipca 2011, 23:37

Zgadzam sie: good 0 bad

ale przecież takie szablony na pewno można gdzieś kupić. Nie łatwiej tak?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 232

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >