Malowanie scian

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

28 listopada 2011, 14:22

Zgadzam sie: good 0 bad

ludzie, to jest piwnica, daj najlepiej okładzinę na ściany to je umocnisz, u mnie wzorów ani designów żadnych w piwnicy nie ma, bez przesady

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 listopada 2011, 21:46

Zgadzam sie: good 0 bad

no to w piwnicy musi byc dobra farba zeby sie za bardzo od ziemniakow nie brudzilo haha ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 czerwca 2015, 16:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy malowaniu ścian warto skorzystać z pompy tłokowe. Może ktoś z was posiada taki sprzęt? Widziałem, jak działają profesjonalne firmy i robota z takim sprzętem idzie naprawdę sprawnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lipca 2015, 11:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę,że przy zwykłym malowaniu ścian w domu to spokojnie wystarczy dobry pędzel oraz wałek,nie potrzeba generować kosztów i kupować osobnej pompy tłokowej bo w praktyce kompletnie jej nie wykorzystamy.

www.Victori.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

5 sierpnia 2015, 15:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak nie było to jeszcze wcześniej malowane, to podkład jest konieczny, ale proszę zwrócić uwagę na farby, którą pan zastosuje. Są farby białe i białe;) Niektóre nie dają takiego efektu. Zdecydowanie lepiej jest kupić lepszy produkt i uzyskać śnieżnobiałe ściany. Ostatnio używałem takie farby i się sprawdziła: http://sklep-lawa.pl/category/farby-do-wnetrz -do-kuchni-i-lazienki

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 sierpnia 2015, 14:08

Zgadzam sie: good 0 bad

A czym malujecie ściany? Pędzlem czy wałkiem? Ja mam specjalny zestaw do malowania, od kilku lat ten sam, który mi się sprawdza bezbłednie kupiony od producenta ARGO - wałek, kuweta, teleskopowa raczka, wiadro i mieszadło do rozrabiania farby.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 sierpnia 2015, 09:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Podczas malowania ścian należy zaopatrzyć się w szereg artykułów malarskich,chodzi zarówno o pędzelek jak i wałek,którym szybko pomalujesz proste ściany,koszt to dosłownie kilkanaście zł,a bardzo ułatwia pracę.


www.DoOzdabiania.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lutego 2016, 09:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli kompletnie nie wiesz jak się do tego zabrać to do wykończenia piwnicy i poddasza możesz wynająć ekipę remontowo-budowlaną, która na pewno pomoże ci w uzyskaniu oczekiwanego efektu.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 czerwca 2016, 14:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Trzeba mieć dobrą farbę, dobry sprzęt do malwania, no i zasotoswać takie http://www.tasmy24.pl/ taśmy malarskie. Wtedy na pewno wszystko będzie dobrze i będzie estetycznie wyglądało.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lipca 2016, 20:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja dobre taśmy samoprzylepne znalazłem w www.totalmarket.pl , okazały się świetne podczas remontu mieszkania.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 194

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >