Malowanie mebli sosnowych

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

13 grudnia 2017, 14:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Muszę pomalować meble sosnowe, a dokładniej dwie szafki które będą stały w łazience? Sosna to chyba nie najtwardsze drewno wiec pewnie zwykła dekoracyjna farba nie wystarczy żeby wytrzymało wilgoć w łazience? Czym pomalować?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 grudnia 2017, 16:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Szanowny Panie,

przed malowaniem drewno powinno być gładkie, dokładnie oczyszczone oraz suche. Do jego pokrycia polecam wykorzystanie Śnieżka SUPERMAL® Emalia akrylowa. Cechuje ją łagodny zapach, łatwa aplikacja, zwiększona trwałość powłoki i bardzo dobre krycie oraz przyczepność do podłoża. Farba jest również bezpieczna dla dzieci – spełnia wymagania norm PN-EN 71-2 i PN-EN 71-3 "Bezpieczeństwo zabawek". Produkt należy nanosić zgodnie z zaleceniami producenta.

Pozdrawiam serdecznie,
E-rzecznik FFiL Śnieżka

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 października 2021, 13:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Sosnowe meble na dobre zagościły i u mnie. Pomocy na tym polu udzielili mi https://www.meblesosnowe.eu/Oferta w sposób całkowicie profesjonalny. Jakość odegrała tu znaczące rolę a idealnie wdrożyły się do wnętrza. Szczegolnie pod klasycnze wnetrze!

Zgłoś | Cytuj | Link

15 czerwca 2022, 06:02

Zgadzam sie: good 0 bad

This is a radiant tip especially to those new to the blogosphere. Short at any rate exact data… Thank you for sharing this one. An apparent need read post! joinpd.com login

Zgłoś | Cytuj | Link

28 czerwca 2022, 06:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Welcome! Incredibly solid bearing inside this article! It is the little changes that produce the best changes. Grateful for sharing! best interior designers

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 lipca 2022, 14:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Interior ideas are always creative to bring comfort to everyone. It's like me playing stumble guys, so much fun

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lipca 2022, 03:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Great information, I will recommend it to my friends for them to check out. Thanks for sharing! If you have more time, please visit: wheel spinner

Zgłoś | Cytuj | Link

15 listopada 2022, 08:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Great post, you have pointed out some excellent points, I as well believe this is a very superb website. blue diamond dog food retailers

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lutego 2024, 07:16

Zgadzam sie: good 0 bad

I like this post,And I guess that they having fun to read this post,they shall take a good site to make a information,thanks for sharing it to me. buy sound cloud views and plays

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lutego 2024, 08:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Your website is really cool and this is a great inspiring article. buy 50 tiktok followers

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Meble kuchenne na wymiar Liczba postów: 68 Grupa: Ekspert ara... Ja najbardziej kocham to, że zrobiłam 5 palnikowa płytę gazowa, pod nią szuflady i obok małe cargo na przyprawy. Dzięki temu mam zawsze porządek. W szufladach t...
  • Jaka podłoga do salonu Liczba postów: 262 Grupa: Ekspert ara... Ja bym raczej postawiła na podłogę drewnianą. Takie podłogi są przede wszystkim eleganckie i ponadczasowe. Na stronie https://wroclaw-podlogi.pl/podlogi-drewn ia...
  • Kuchnia w bieli Liczba postów: 272 Grupa: Ekspert ara... Moja rada po doświadczeniach z kilkoma stolarzami, ogólnie pozytywnych, ale jedno wręc przeciwnie. Szukaj sprawdzonego polecanego stolarza, bo to akurat branża,...
  • Czy ręczniki w hotelu powinny być jednocześnie ozd... Liczba postów: 17 Grupa: Ekspert ara... Zadbaj o to, by Twoja sypialnia stała się prawdziwą oazą spokoju i relaksu. Na https://estilex.pl/ znajdziesz pościele i prześcieradła, które zapewnią Ci maksy...
  • Szkoła - gimnazjum Liczba postów: 15 Grupa: Ekspert ara... Rozmawiając o szkole, warto pomyśleć o ubezpieczeniu szkolnym, które jest bardzo istotne, gdyż zabezpiecza nas w razie wystąpienia różnych sytuacji w szkole jak...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 426

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >