Meble - jakie meble do salonu?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 39 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸  ▸▸

10 października 2013, 16:00

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja się przywiązuję nawet do mebli i jak kupuję to takie, które posłużą mi kilka długich lat. Meble mam drewniane a sofy skórzane, jedyną zmianą jaką zamierzam dokonać to kupno dużego narożnika Gali Collezione bo są solidne i bardzo wygodne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 października 2013, 16:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Przywiązujesz się do mebli? Przywiązać to się można do faceta/kobiety, ale nie mebli. Meble się psują i zmieniasz je nowe. To trochę działa na innych zasadach, nie sądzisz?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 października 2013, 10:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam meble drewniane firmy Made of Wood Group. Kilka kolekcji w różnych stylach na pewno ułatwi wybór. Można u nas znaleźć meble nowoczesne i klasyczne. Mogę tylko zachęcić do odwiedzenia naszej strony i obejrzenia naszych produktów na zdjęciach poniżej.

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą na stronie http://www.zrobionezdrewna.pl




Ten post był edytowany przez martap912 dnia: 14 stycznia 2014, 12:32
Zgłoś | Cytuj | Link

22 października 2013, 07:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Latka święte słowa, moda w meblach zmienia się bardzo szybko, lepiej coś tańszego i zmienić za kilka lat, zobaczcie na slideshow na Youtube meblościanki

Zgłoś | Cytuj | Link

22 października 2013, 15:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio interesowałem się w temacie nowoczesnych lamp. Czy ktoś mi pomoże coś wybrać z tej firmy ? http://www.modo4u.pl/katalog/category/51/prod ukty/lampy-nowoczesne/lampy-wisz%C4%85ce jakie macie doświadczenia z ich lampami, jeśli ktokolwiek ma. :)
Z góry dziękuję i pozdrawiam!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 stycznia 2014, 11:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Moda się zmienia, ale meble skórzane zawsze są na czasie. Bardzo mi się podobają meble tego typu http://bostonsofa.pl/pl/p/MONTANA-3-1-1-skorz any-zestaw-wypoczynkowy%2C-funkcja-RELAKS/412 Biorę pod uwagę komfort i trwałość mebli.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 marca 2014, 22:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Meble do salonu tylko w sklepie bim.pl Świetna jakość i profesjonalna obsługa.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 marca 2014, 13:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Diament Meblarstwa 2014 w kategorii meble tapicerowane w klasie premium zdobył Kashmir wyprodukowany przez firmę Emmohl

Zgłoś | Cytuj | Link

7 kwietnia 2014, 15:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Takie białe podobne kupiliśmy do pokoju naszych dziewczynek, mebelki z Agaty bardzo nam się podobają i zachwycają swoim wyglądem.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 kwietnia 2014, 12:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak do salony to najlepiej meble klasyczne, bardzie stylowe, przynajmniej ja tak mam, te nowoczesne mi się nie bardzo podobają. Polecam meble firmy Furnit. www.furnit.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 39 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19203 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 104

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >