Meble - jakie meble do salonu?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 39 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸

6 maja 2013, 12:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Sklepy z meblami to jedno, ale często w bardzo łatwy, a zarazem tani sposób można nadać zupełnie nowego charakteru naszym starym meblom (lub tym kupionym na pchlich targach za grosze). Ja akurat nie mam na takie poszukiwania zbyt wiele czasu, ale żonie ostatnio udało się upolować dwa fotele, które planujemy wstawić do salonu. Wystarczy zmiana obicia i będą jak nowe. Planuje zająć się tym sam. Myślicie, że to dobry pomysł, czy lepiej będzie jak poszukam fachowca  ?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 maja 2013, 19:39

Zgadzam sie: good 0 bad

myślę, że na takich metamorfozach trzeba się znać, jeśli masz trochę o tym pojęcia to możesz próbować:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 maja 2013, 19:45

Zgadzam sie: good 0 bad

ja natomiast zastanawiam się nad zestawem do biura, chodzi dokładnie o zestaw Pedro IMS SOFA Sp. z o.o czy ktoś może mi coś na ten temat powiedzieć? kupowaliście może ten zestaw lub coś w tej firmie?Fajną mają tam skórę,ma taką fakturę jak prawdziwa skóra

Zgłoś | Cytuj | Link

7 maja 2013, 15:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Firmę IMS SOFA znam, niestety nie kojarzę zestawu, zobaczę na stronie producenta:)

Zgłoś | Cytuj | Link

8 maja 2013, 09:24

Zgadzam sie: good 0 bad

ok, zobacz i napisz co myślisz, no i jeśli znasz firmę to co możesz o niej powiedzieć?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 maja 2013, 11:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Etap sofa wypoczynki mają moi rodzice i siostra ze szwagrem, ale nie model Pedro, szczerze mówiąc, nie wiem jaki mają, wiem jak wygląda. Kształt Pedro jest okej, wykonanie również, do mnie nie przemawia czerwony kolor, ale wiadomo, to już kwestia gustu:)

Zgłoś | Cytuj | Link

9 maja 2013, 21:21

Zgadzam sie: good 0 bad

hehe ale ja też nie wybrałabym czerwonego raczej myślałam o bieli/ beżu

Zgłoś | Cytuj | Link

9 maja 2013, 21:22

Zgadzam sie: good 0 bad

czyli meble poleciłabyś?a raczej firmę

Zgłoś | Cytuj | Link

14 maja 2013, 11:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem zadowolona z pracy Wojciecha Millera. Robił u mnie renowację wypoczynku wraz z fotelami. Za usługę nie zapłaciłam dużo, a efekt końcowy jest zadawalający. Polecam http://tapicer.warszawa.pl/uslugi-tapicerskie/renowacja-mebl i/

Zgłoś | Cytuj | Link

14 maja 2013, 11:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem zadowolona z pracy Wojciecha Millera. Robił u mnie renowację wypoczynku wraz z fotelami. Za usługę nie zapłaciłam dużo, a efekt końcowy jest zadawalający. Polecam http://tapicer.warszawa.pl/uslugi-tapicerskie /renowacja-mebli/

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 39 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 230

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >