Meble na wymiar Gdańsk

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

7 stycznia 2017, 16:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy możecie mi polecić jakąś firmę z Trójmiasta, która zajmuje się robieniem mebli na wymiar?
Chciałabym zlecić zabudowę garderoby, ale nie bardzo wiem, do kogo się z tym zwrócić.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 stycznia 2017, 20:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Sam też długo szukałem ciekawej oferty firmy z tych okolic, która zajmie się wykonaniem dla mnie mebli na wymiar. Natrafiłem na fajną ofertę w Indeco Trójmiasto. Korzystał może ktoś z ich usług?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 stycznia 2017, 09:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Powiem Wam szczerze, że sama bardzo długo szukałam firmy, która wykona mi w Gdańsku meble na wymiar. Ostatecznie wybór padł na Indeco Trójmiasto, już wspominane w tym wątku i jestem bardzo zadowolona zarówno z jakości wykonania, jak i terminu realizacji zamówienia. Mogę tą firmę polecić z czystym sumieniem:)

Zgłoś | Cytuj | Link

24 stycznia 2017, 19:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Wobec tego już wiem do kogo się zwrócić:) Zatem pewnie w tym tygodniu czeka mnie wizyta w jednym z salonów Indeco Trójmiasto:) Dziękuje za wszystkie odpowiedzi.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 stycznia 2017, 13:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Przykłady świetnych mebli na wymiar - http://www.fawre.pl
pewnie, że wiele zależy od budżetu, ale ogólnie meble na wymiar zawsze będą zdecydowanie bardziej praktycznym rozwiązaniem, niż jakiekolwiek inne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 lutego 2017, 09:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie musisz ograniczać się tylko i wyłącznie do Trójmiasta jeżeli chodzi o meble wykonane na wymiar, poszukaj również wśród ofert sklepów i firm internetowych, gdzie często uzyskasz niższe ceny.

www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

5 kwietnia 2017, 00:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Sprawdź sobie jeszcze salon w Żukowie pod Gdańskiem, z którego ja korzystałem - http://gammameble.pl/ wspólnie z żoną kupowaliśmy tam meble na wymiar do kuchni i łazienki, które mamy dość w niestandardowych wymiarach, ale na pewno dla Ciebie też coś zrobią. Bardzo zadowoleni byliśmy z jakości i jeszcze do nich wrócimy po kilka drobiazgów.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 sierpnia 2017, 07:50

Zgadzam sie: good 1 bad

Meble które ostatnio kupiłem do swojej kuchni były robione specjalnie na wymiar. Meble są przepiękne i solidne. Jeśli dobrze pamiętam to meble na wymiar wykonywał stolarz Jan Rombca - http://janrombca.pl. Z pewnością do niego wrócę jak tylko wezmę się za remont salonu :)

Zgłoś | Cytuj | Link

29 sierpnia 2017, 09:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja w Trójmieście korzystałam z usług Indeco, ale Wybrzeże. Jak szukałam po cenach to u nich zabudowę na wymiar do garderoby znalazłam najtaniej :)

Zgłoś | Cytuj | Link

11 października 2017, 22:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Witaj ReginaB. Tak się składa, że od dwóch dni jestem szczęśliwą posiadaczką garderoby firmy IndecoTrójmiasto. Z czystym sumieniem mogę Ci polecić tę firmę. Moja garderoba jest skonfigurowana dokładnie w taki sposób w jaki chciałam. Ma 4 półki, 2 drążki, 3 szuflady. Dodatkowo 2 wieszaki na których mogę powiesić swoje torebki, a mąż np. krawaty czy paski od spodni. Masz więc sporo możliwości zaprojektowania jej pod siebie. Szafa jest bardzo funkcjonalna i to jest jej największy plus. Zewnętrzna część drzwi suwanych składa się ze szkła które bardzo ładnie prezentuje się w sypialni i komponuje z całością pomieszczenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków - są jakieś minus... Liczba postów: 3 Grupa: Porady i op... A tak poważnie odnośnie zamiany na plusy to ma to odniesienie do ceny. Jeżeli ktoś powiedzmy planuje szambo betonowe (pominę kwestię szczelności) to zapłaci za...
  • catering Liczba postów: 35 Grupa: Porady i op... A czy ktoś z was może catering eventowy Spółdzielnia Socjalna Równość? Tak pytam, ponieważ poszukuję kogoś dla siebie, kto zapewni mi profesjonal...

Czytaj też