Meble ogrodowe

« Powrót do grupy: Meble i dodatki w ogrodzie

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸

20 września 2018, 00:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Sauna ogrodowa brzmi bardzo ciekawie! Ale co do samych mebli - pomyslcie o żeliwnych. Moim skromnym zdaniem wyglądaja bardzo gustownie i pasuja do ogrodu! Takie meble dostarcza np. http://solidusodlewnia.pl/. Mozna u nich bezproblemowo zamówic niezbędne elementy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 października 2018, 14:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do samego designu takich mebli, to jest kwestia dowolna i związana z naszymi upodobaniami. Natomiast co do materiału, to jestem zwolennikiem drewna w ogrodzie, zerknijcie na nasze kolekcje :)

Ten post był edytowany przez ZSWojtczak.pl dnia: 6 października 2018, 09:02
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 listopada 2018, 08:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Żeby w ogrodzie było przyjemnie, nie możecie zapomnieć o roślinach w swoim ogrodzie., I tu z czystym sumieniem i z własnego doświadczenia mogę Wam polecić https://www.zgarden.pl/ gdzie są wysokiej jakości sadzonki super roślin każdego rodzaju

Zgłoś | Cytuj | Link

25 grudnia 2018, 22:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chcecie zrobić kompleksowe zakupy, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://bazkar.pl . Sklep ma nie tylko w ofercie meble ogrodowe, ale również dodatki do ogrodu. Poza tym można tam również zamówić pokrowce na meble. Zakupy w jednym miejscu, to duże ułatwienie. Można zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 stycznia 2019, 12:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja wybrałabym imitacje wikliny, meble w kolorze szarym.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 stycznia 2019, 14:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak ktoś z was szuka dobrego tartaku to ja polecam usługi tartaczne w tartakiskra.pl. Tartak ISKRA jest prężnie i dynamicznie rozwijającą się firmą rodzinną założoną w 1995 roku.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 stycznia 2019, 08:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Meble ogrodowe to często kwestia naszego gustu oraz budżetu, bardzo fajnie sprawdzają się meble wykonane z technorattanu, nie są drogie i wytrzymają przez lata.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 stycznia 2019, 15:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja na tarasie w bloku mam meble ratanowe i bardzo dobrze spełniają swoją funkcję. Są bardzo wytrzymałe i eleganckie zarazem.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2019, 06:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też mam meble z palet głównie w ogrodzie i jestem zadowolony, tym bardziej, że sam je robiłem. Wystarczy pomysł i narzędzia. Co do zabezpieczenia drewna to wykorzystałem tu impregnat i lakier Vidaron. I poskutkowało, bo mimo upływu lat meble wciąż bardzo fajnie się prezentują

Zgłoś | Cytuj | Link

6 marca 2020, 08:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiele domów ma rozbudowane tarasy, na których można przyjemnie spędzać czas i sobie posiedzieć odpoczywając. Do tego przydają się te odpowiednie meble, a za niezwykle wytrzymałe i eleganckie uważa się te z technorattanu. Kliknij tutaj i zobacz, jakie typy mebli ogrodowych i tarasowych można wybrać, w końcu to nie tylko stoły i krzesła, ale też sofy, fotele i inne.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaki regał do garażu? Liczba postów: 312 Grupa: Meble i dod... Jak już jesteśmy w temacie garażu to może ktoś z Was szuka sprawdzonej firmy oferującej bramy garażowe najwyższej jakości? My odpowiednią bramę garażową znaleźl...
  • Produkty do ogrodu - gdzie? Liczba postów: 78 Grupa: Meble i dod... Zamiast co roku stosować impregnację i zabezpieczać drewniane elementy w ogrodzie warto poszukać trwałego rozwiązania. U mnie super sprawdza się wymiana drewnia...
  • jaką firmę warto wybrać pod kątem budowy domu z dr... Liczba postów: 7 Grupa: Meble i dod... Marzę o urządzeniu swojego ogrodu tak, aby był idealnym miejscem do relaksu i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zastanawiam się, czy ławki parkowe z firmy P...
  • Altanka czy ogrodowy domek? Liczba postów: 63 Grupa: Meble i dod... Jak ktoś chce wiatę garażową stalową to szczególnie polecam Viaty. Są doskonali i ich produkcja jest na najwyższym poziomie.
  • jakie meble Liczba postów: 173 Grupa: Meble i dod... Moim zdaniem, każda miłośniczka manicure powinna znaleźć coś dla siebie na https://lakieryhybrydowe.pl/ Ich szeroka paleta kolorów i produkty do pielęgnacji paz...

Czytaj też