Mieszkania i domy na obrzeżach miasta

« Powrót do grupy: Mieszkania i domy poza centrum

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

29 listopada 2011, 10:15

Zgadzam sie: good 1 bad

Wydaje mi się, że taki wątek jest potrzebny, ponieważ wielu moich znajomych zdecydowało się na zakup mieszkań 5, 7, a nawet 10 kilometrów od centrum i są bardzo zadowoleni. Inni z kolei mówią, że nigdy w życiu się na to nie zdecydują, ponieważ to zdecydowanie za daleko. Warto zatem wymienić doświadczenia. Co o tym sądzicie?

Zapraszam do dyskusji.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 listopada 2011, 10:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam już nawet pomysł. Na obrzeżach Wrocławia powstają dwie ciekawe inwestycje, jedna zlokalizowana jest w północnej części miasta przy ulicy Sułowskiej



a druga w odległym o kilka kilometrów Jelczu-Laskowice:



Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 listopada 2011, 12:16

Zgadzam sie: good 0 bad

No przecież.... też jestem zdania że nie zawsze centrum jest takim Boskim rozwiązaniem... dla mnie mieszkanie na poboczach miasta jest najfajniejsze, bo można odpocząć od miastowego zgiełku, a miasta mam dość kiedy spędzam po ponad 8 godzin w pracy, po takim ciężkim dniu z przyjemnością wraca się do cichego domu

Zgłoś | Cytuj | Link

29 listopada 2011, 12:36

Zgadzam sie: good 0 bad

podoba mi się ta druga opcja. Ma takie zewnętrzne wrażenie starego wiejskiego domku posypanego szczyptą nowoczesności, bynajmniej tak analizuje ta wizualizacje. Jeśli chodzi o mieszkanie pod miastem to jestem za

Zgłoś | Cytuj | Link

14 grudnia 2011, 11:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Deweloper ma jeszcze jedna inwestycję w Radwanicach http://budnest.pl/

Ten post był edytowany przez luhmann dnia: 8 marca 2012, 09:19
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 grudnia 2011, 15:08

Zgadzam sie: good 0 bad

No może i ma jeszcze jedną inwestycje, ale z tego co widzę to już wykupione mieszkania są, czy może są jakieś wolne?

Zgłoś | Cytuj | Link

5 marca 2012, 22:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik plazmodeusz napisał: Wydaje mi się, że taki wątek jest potrzebny, ponieważ
wielu moich znajomych zdecydowało się na zakup mieszkań
5, 7, a nawet 10 kilometrów od centrum i są bardzo
zadowoleni. Inni z kolei mówią, że nigdy w życiu się na
to nie zdecydują, ponieważ to zdecydowanie za daleko.
Warto zatem wymienić doświadczenia. Co o tym sądzicie?




Zapraszam do dyskusji.


Na przykładzie mojej Warszawy stwierdzam, że mieszkanie w centrum mija się z celem. Hałas, korki, smród i średnio bezpiecznie w nocy. W Piasecznie za tę samą kwotę można mieć dwa razy większe mieszkanie - poczty i banki są tam takie same, a żłobków może nawet więcej. No i zieleni, przestrzeni o wiele więcej. A dojazd pociągiem może być nawet prostszy jak stanie w korkach.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 marca 2012, 15:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się w stu procentach, ja też bardzo lubię miejsowość Pruszków pod Warszawą, równie spokojnie wszędzie blisko a dojazd do warszawy ekspresowy :)

Zgłoś | Cytuj | Link

8 marca 2012, 09:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Borynka napisał: Zgadzam się w stu procentach, ja też bardzo lubię
miejsowość Pruszków pod Warszawą, równie spokojnie
wszędzie blisko a dojazd do warszawy ekspresowy :)


A ile trwa dojazd z Pruszkowa do Wa-wy pociągiem?

Ten post był edytowany przez plazmodeusz dnia: 8 marca 2012, 09:10
Zgłoś | Cytuj | Link

17 kwietnia 2012, 15:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o Warszawę (albo raczej o mieszkania/domy pod Warszawą) to godna uwagi jest oferta nieruchomości w miejscowościach wokół kolejki z dworca Wileńskiego w stronę Wołomina, ponieważ dojazd kolejką to jakieś maks 15 minut, a biorąc pod uwagę fakt, że powstaje druga linia metra na Wileńskim, to wkrótce dojazd do centrum spod Warszawy będzie naprawdę szybki (od strony Wileńskiego)
http://rynekpierwotny.com/mieszkania/mazowiec kie/wolominski/

Ten post był edytowany przez Kamila_El dnia: 17 kwietnia 2012, 15:07
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Aby dodać post, należy się zalogować.

Ostatnio na forum

  • dom energooszczedny Liczba postów: 143 Grupa: Ekologiczny... Z moją obecną wiedzą na temat energooszczędności domu poszedłbym przy budowie w: -projekt domu (jego bryła, ilość okien, umiejscowienie itd) nastawione na oszcz...
  • Fototapeta - modna, czy niekoniecznie? Liczba postów: 6402 Grupa: Wykańczamy... Interesuje mnie tapeta do sypialni glamour i tapeta do salonu. Zależy mi na tapetach produkowanych z flizeliny. W Internecie znalazłam sklep Pasion Tapety. Więc...
  • Fotowoltaika Myślenice Liczba postów: 6 Grupa: Ekspert kol... Są firmy które działają lokalnie na tym terenie, jak najbardziej pomogą w dotacjach, w pozyskaniu kredytów, doradzą też jaką moc instalacja powinna posiadać, do...
  • Eleganckie meble - gdzie kupić ? Liczba postów: 37 Grupa: Wykańczamy... Generalnie wydaje mi się, że takich sklepów jest sporo, a tym co na pewno mogę polecić jest https://zona-design.pl/ jak sobie tutaj zerkniecie, to znajdziecie w...
  • Dekorator wnętrz Liczba postów: 36 Grupa: Firmy budow... Szanowni Państwo, szybkim sposobem na zmianę wyglądu wnętrza jest przemalowanie ścian. Do malowania najlepiej wykorzystać farbę, która tworzy trwałą powłokę odp...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 171

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >