Mieszkanie na woli

« Powrót do grupy: Rynek pierwotny nieruchomości

26 września 2018, 11:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukam mieszkania na woli, myślałem o staji kazimierz, warto?????????

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 października 2018, 09:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Okolica jest ciekawa bardzo sprawnie można dostać się do centrum, mieszkam przy Boguszewskiej na woli i chwale sobie tamte rejony

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 października 2018, 10:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Widziałem rzut mieszkania z antresolą i przyznaje robi wrażenie, kiedyś się takiego dorobie ha ha :)

Zgłoś | Cytuj | Link

3 października 2018, 10:04

Zgadzam sie: good 0 bad

A ten blok to w ogole stoi czy jak, nie jestem z warszawy a szukam czegos pod wynajem, zależy mi żeby to było w centrum bo będzie więcej chętnych pewnie, mysle nawet o wynajmowaniu go tak biznesowo, na doby, weekendy no w sumie sam nie wiem, robil ktoś z was tak, idzie to ogarnąć, czy szkoda zawracania glowy? Pieniądze będą większe niż taki normalny miesięczny wynajem ale zastanawiam się czy to warte uwagi

Zgłoś | Cytuj | Link

15 grudnia 2021, 08:00

Zgadzam sie: good 0 bad

ciężko mi znaleźć fajne nieruchomości, coś tam na Woli jest fajnego aktualnie, coś wpadlo w oko?



_________________
https://www.aroxmedia.pl/czy-deweloper-moze-o bnizyc-cene-mieszkania

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 grudnia 2022, 16:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat ja jestem zdania, że bardzo istotną kwestią jest to aby mieć wiedzę w jaki sposób możemy w miarę szybko sprzedać mieszkanie i na takich elementach ja bym się skupił. Uważam, że bardzo dobrze o tym napisano w https://mylomza.pl/artykul/jak-szybko-mozna-s przedac/1380706 więc zachęcam każdego do zapoznania się z tym wpisem.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19131 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 299

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >