Mieszkanie w stolicy

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

7 kwietnia 2019, 18:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Najpierw poszukaj odpowiednich ogłoszeń z ogloszenia takie mieszkanie jest latwo znalexdc.

Ten post był edytowany przez trans359 dnia: 7 kwietnia 2019, 19:48
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 kwietnia 2019, 11:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Sporo ładnych mieszkań i apartamentów można znaleźć na stronie https://www.fenixgroup.pl/. Jak ktoś chce zainwestować w nieruchomość w Warszawie to według mnie warto tam zajrzeć.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 września 2019, 12:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie zapomnij o skorzystaniu z usług rzeczoznawcy majątkowego! Solidnego wsparcia w tej kwestii udzielili nam https://wycena-nieruchomosci.info/ . Bardzo nam to pomogło!

Zgłoś | Cytuj | Link

12 września 2019, 14:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Rozglądałam się za czymś w stolicy ale w końcu wybrałam Ożarów, znalazłaam świetny segment wybudowany przez Home Premium w cenie kawalerki na Pradze, różnice w cenie są ogromne. Nie oszukujmy się nawet mieszkając w samej Warszawie zazwyczaj trzeba dojeżdżać, z Ożarowa mam świetną komunikację i nie schodzi mi wcale więcej czasu niż jak mieszkałam w Warszawie.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 września 2019, 17:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Też niedawno się rozglądałam za mieszkaniami bo pomagałam siostrze wybrać osiedle, chciała zamieszkać na Białołęce i zauroczyło nas tam osiedle Bliżej Gwiazd na Mehoffera , jest bardzo fajnie zaprojektowane, zwłaszcza część wspólna dla mieszkańców

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 września 2019, 10:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Białołęka też mi się podoba, jest tu jeszcze w miarę niedrogo, cisza i spokój, to dobrze rozwijająca się dzielnica, a jeśli miałabym dla siebie wybrać tu osiedle to postawiłabym na Apartamenty Ostródzka

Zgłoś | Cytuj | Link

23 września 2019, 11:09

Zgadzam sie: good 0 bad

A cenowo gdzie najtaniej?

Zgłoś | Cytuj | Link

28 września 2019, 14:25

Zgadzam sie: good 0 bad

My kupujemy mieszkanie w III etapie tej inwestycji https://marysin3.apm-development.com.pl/, bardzo nam się podoba osiedle i rozkład mieszkań, metraż też spełnia nasze oczekiwania, no i okolica bardzo fajna :)

Zgłoś | Cytuj | Link

29 września 2019, 21:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Najdroższe mieszkania to w Warszawie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

8 października 2019, 13:50

Zgadzam sie: good 0 bad

mnie to się wydaje że mieszkania w stolicy to dla bogaczy. Jak widzę ceny za m2 to w sekundzie siwieję.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • nauka Liczba postów: 83 Grupa: Trudne tema... Osobiście mogę powiedzieć że nauka języka angielskiego jest dużo łatwiejsza jeśli otrzymujemy pomoc dostosowaną do naszych wymagań i obecnych umiejętności. Jedn...
  • Pożyczki pozabankowe - co radzicie ? Liczba postów: 116 Grupa: Trudne tema... Zgadzam się z Tobą. Opcji pożyczkowych jest wiele, ale różnice w ofertach mogą być spore. Warto szukać pożyczek np. tu https://gotowkowe-pozyczki.pl/. Mają atra...
  • samochód nowy czy używany Liczba postów: 575 Grupa: Trudne tema... Dzięki Skonsolidujemy.pl możesz zaoszczędzić czas i wysiłek, których potrzebowałbyś/-abyś na samodzielne przeszukiwanie ofert różnych banków i instytucji pozab...
  • Telewizja internetowa Liczba postów: 137 Grupa: Trudne tema... Chcesz dowiedzieć się, jak podłączyć światłowód w budynku wielorodzinnym? Jeśli tak, to na pewno warto skorzystać ze wskazówek od profesjonalistów i takie też b...
  • Sposób na zdrowie Liczba postów: 413 Grupa: Trudne tema... Wykonywanie badań w specjalistycznych gabinetach pomaga w szybkiej diagnostyce. Jeśli nie wiecie komu zaufać z zakresu usg jamy brzusznej to koniecznie odwiedźc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 254

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >