Mobilny Majster - tzrymać się z daleka!

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

16 stycznia 2008, 13:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Uwaga! Przestrzegam wszystkich przed korzystaniem z usług filmy
Mobilny Majster lub Handyman pana Roberta Freya reklamującym się pod adresem
www.mobilnymajster.pl.
Wezwałam hydraulików do pozornie banalnej czynności jaką jest
podłączenie starndardowej, kompaktowej toalety. panowie zamontowali
toaletę, skasowali pieniądze (150zł), po chwili okazało się, że
toaleta solidnie przecieka! Umówili się, że wrócą naprawić usterkę w
ciągu 2 godzin, po 2 godzinach powiedzieli, że nie dadzą rady i
przyjadą wieczorem. Wieczorem i przez następne 3 dni już nie odbierali telefonów.

Kiedy przyszedł inny hydraulik, żeby poprawić po Mobilnym Majstrze, okazało się p. Frey WOGÓLE nie zamontował uszczelki między spłuczką a miską klozetową, uszczelka w dziwny sposób zniknęła z zestawu, a nawet jeśli jej tam nie bylo, to p. Frey tego nie zauważył. Cieknącą spłuczkę próbował uszczelnić olbrzymią ilością silikonu - zamiast poszukać uszczelki... To się nazywa profesjonalizm.
Kiedy udało mi się po 3 dniach w końcu dodzwonić do p. Freya, tłumaczyl się że nie mógł przyjechać (niestety nie tłumaczył czemu mnie nie uprzedził, przez co straciłam pół dnia), a zrezygnował z naprawy po smsie który otrzymał ode mnie, w ktorym oskarzyłam o nieprofesjonalizm, i który go bardzo zdenerwował. A o uszczelce nic nie wie, i nie zauważył że jej nie ma a być powinna. Czyli mówiąc w skrócie po co Pani dzwoni, przecież robot wykonana, a jak się pani nie podoba to nie mam nic do powiedzenia.

Radzę wszystkim ,którzy poszukują hydraulika w Warszawie, NIGDY Z
FIRMĄ MOBILNY MAJSTER - strata pieniędzy i nerwów!!!!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Zgubiłem się w papierach dotyczących rozliczeń dot... Liczba postów: 1 Grupa: Firmy budow... Zgubiłem się w papierach dotyczących rozliczeń dotacji ZUS, czy ktoś zna dobrą firmę, która może mi pomóc?
  • Elektronika Liczba postów: 76 Grupa: Firmy budow... Chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę https://rager.wroclaw.pl/automatyka-budy nkowa,c87.html , na której znajdziecie ofertę hurtowni elektrycznej Rager we Wroc...
  • hydraulik warszawa Liczba postów: 58 Grupa: Firmy budow... Hydraulik warszawa to profesjonalna firma świadcząca kompleksowe usługi hydrauliczne w stolicy Polski. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wysokiemu standar...
  • Budowa domu Liczba postów: 42 Grupa: Firmy budow... Jeśli potrzebujecie sprzętu budowlanego to możecie go wynająć dzięki bogatej ofercie firmy https://www.atutrental.com.pl/wynajem/pr ace-ogrodnicze/rebaki/
  • Dezynsekcja warszawa Liczba postów: 95 Grupa: Firmy budow... Przedstawiamy naszą ofertę firmy Efekt DDD https://efektddd.pl/o-nas , działającej w branży usług deratyzacji, dezynsekcji, dezynfekcji oraz ozonowania. Nasza f...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 202

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >