Monitoring sklepu

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

30 grudnia 2015, 15:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Profesjonalne sprzęty do monitoringu dostaniesz również u firmy DeltaVideo. Zajmują się również instalacją takich systemów monitoringu dla sklepów i nie tylko. Z resztą co tu dużo będę gadać - sprawdź sobie ich ofertę na http://deltavideo.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 grudnia 2015, 23:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja nad tym monitoringiem na prawdę porządnie bym się zastanowił. No chyba, że mieszkasz w dzielnicy gdzie kradzieże są częste

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 lutego 2016, 11:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja myślę, że spokojnie wystarczy alarm takiej klasy jak np. adyton - alarmy DSC kraków. Nie ma co chyba przesadzać z tym monitoringiem - no chyba, że się ma willę :P

Zgłoś | Cytuj | Link

5 grudnia 2016, 14:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam. Chciałbym przedstawić wam nowe rozwiązanie dostępne już na naszym rynku - usługę AviCloud www.avicloud.pl . Dzięki tej usłudze możesz zapomnieć o rejestratorze i wszelkich problemach z nim związanych. Usługa ta pozwala na nagrywanie obrazu z kamer do chmury. Jedyne czego potrzebujesz to kamera i stały dostęp do Internetu. Jest to rozwiązanie idealne dla systemów 1-3 kamerowych, czyli większości małych sklepów. Dodatkowo dzięki systemowi alarmowania możesz być informowany za każdym razem, kiedy obraz z kamery nie jest przesyłany na serwer (czyli uszkodzeniu uległa kamera) lub wówczas, kiedy w polu widzenia kamery wykryty zostanie ruch. System alarmowania może być skonfigurowany do Twoich potrzeb. Całość zamówienia możesz zrealizować on-line, a jeżeli masz jakieś wątpliwości zawsze możesz skorzystać z porady fachowca – wystarczy zadzwonić lub napisać maila.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2017, 10:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Mój teść prowadzi sklep i niestety zdarzyła się już kradzież. Zastanawia się nad zamontowaniem telewizji przemysłowej, żeby mieć kontrolę nad tym, co się dzieje na terenie sklepu i magazynu. Co możecie polecić? Widziałam, że ta firma oferuje taką telewizję http://www.likon.pl/ .

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 maja 2017, 08:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Upon having all of your products, you are ready to put together your very own Wigs
your hair. You will need to wash and condition your own hair before installing the lace wig. To keep your hair healthy and scalp from Wigs
scratching, an excellent wash and deep conditioner are advised. Ensure that the head of hair is completely dried up and hydrated. A trim is also encouraged if you have damaged hair or split ends. One of many main top reasons to Wigs For Women Over 50
wear a lace wig is encourage healthy hair whilst experiencing flexibility.

After cleaning the hair and undertaking any one of the advised locks treatments, you have 2 options. Some females choose to use a epidermis Wigs For Women
toned wig limit beneath the lace wig for added stability although some just clean their hair back and then apply. If you choose to dress in the wig limit be sure that it matches your skin sculpt. It is possible to braid your hair beneath the limit or perhaps place it.

Recommended to generate a much more realistic seeking scalp is to apply Ace bandage. Ace bandage is a very Wigs For Women
affordable sports bandage for muscle personal injuries which can be obtained in your nearby drugstore. It clings to alone so no stick or tape is applied in your hair or head. The texture in the bandage gives a bumpy visual appeal which copies the scalp appearance under the lace front side wig. It really Wigs
needs to be wrapped across the head either in addition to an ordinary wig cap or instantly to your hair. Make sure you clean your hairline with rubbing alcoholic drinks and allow it dried up fully.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 stycznia 2018, 15:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo dobrą firmą, która właśnie specjalizuje się w telewizji przemysłowej jest http://www.szb.com.pl/ mają wiedzę i odpowiednie zaplecze techniczne do tego, aby właśnie takie prace wykonywać. Wszystko zamontowane sprawnie i co najważniejsze odpowiednio przewidziane

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lutego 2018, 17:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja myślę ze warto byłoby zainwestować w kamerkę z wifi zeby mieć podgląd sklepu w czasie rzeczywistym. To kosz koło 300 zł, znajdziesz coś w ten deseń choćby na: https://www.mebleteo.pl/ Przeciez na półkach będzie duzo drobnych przedmiotów które z łatwością mozna wynieść?

Zgłoś | Cytuj | Link

22 czerwca 2018, 13:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Monitoring jak i nagłosnienie całego sklepu kompleksowo wykonała firma www.audioart.pl gdzie zamówilismy specjalistyczną aparaturę dla zwiększenia komfortu bezpieczeństwa w pracy.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lipca 2018, 11:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Właściwy monitoring wizyjny w połączeniu z telewizją przemysłową oraz systemem alarmowym w zupełności wystarczą, aby Twój sklep był pod właściwą ochroną. Sam dopiero co przekonałem się o tym za sprawą Alkam Security https://sklep.alkam-security.pl/ oraz zaoferowanym przez nich rozwiązaniom. Mój sklep jest pod właściwą kontrolą, dzięki czemu nie mam żadnych obaw co do bezpieczeństwa na terenie sklepu. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Kanapa do salonu Liczba postów: 49 Grupa: Porady i op... Akurat z wyborem kanapy do salonu to nie powinno być większego problemu, bo to właściwie żadna filozofia - musi pasować wymiarami, kolorystycznie i być wykonana...
  • Aranżacja biura Liczba postów: 401 Grupa: Porady i op... Dobrym pomysłem może być też kontener biurowy, który jest nie tylko wygodnym, ale i nowoczesnym rozwiązaniem, bo można go transportować i wykorzystywać w różnyc...
  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 70 Grupa: Porady i op... Najlepiej mieć kompleksowe rozwiązania do zarządzania firmą, takie jak Berberis. Wtedy macie w jednym wszystkie istotne funkcje i jesteście w stanie wyciągnąć m...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 8 Grupa: Porady i op... W poszukiwaniu praktycznych rozwiązań do przewozu kruszyw i innych materiałów budowlanych, śmieci, czy kamieni warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, jak....
  • Tarcze diamentowe Stellinger Liczba postów: 26 Grupa: Porady i op... Jeżeli szukasz wysokiej jakości w zakresie tarcz szlifierskich oraz pad diamentowych warto zapoznać się z ofertą przygotowaną przez mk-diament i zapoznania się....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 363

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >