Może być?

« Powrót do grupy: Karnisze

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

12 września 2011, 14:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Co sadzicie o takim ozdobieniu okna w salonie? Najbardziej chodzi mi o karnisz.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 września 2011, 12:44

Zgadzam sie: good 0 bad

ciekawy podobny widziałam w karnisz.net
na pewno jest nietypowy

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 września 2011, 12:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Te karnisze to chyba bardziej pasują do okien o kształcie półokrągłym, bo i z takimi już się spotykałam. Nie wiem po prostu czy dobrze by skomponował ze zwykłym oknem tzn. o tradycyjnym kształcie

Zgłoś | Cytuj | Link

13 września 2011, 14:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Ooo coś nowego fajnie to zrobione :)

Zgłoś | Cytuj | Link

23 września 2011, 12:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Roksana gdzie wypatrzyłaś taki karnisz? A jakie masz okno w salonie i jak urządzony salon, bo to wszystko od tego zależy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 września 2011, 14:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja widziałem taki w leroy merlin

Zgłoś | Cytuj | Link

28 września 2011, 08:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakby dobrze pomyśleć to można stworzyć dowolny kształt takiego karniszu :))

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2011, 15:01

Zgadzam sie: good 0 bad

No ale to chyba już u "specjalisty" że tak powiem, bo samemu tego nie zrobisz mi się podobaja karnisze tego typu:

z tymi fajnymi końcówkami

Zgłoś | Cytuj | Link

6 stycznia 2012, 22:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajne są te karnisze, ale jak się ma taki to trzeba całą reszte podporządkować pod karnisz.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 stycznia 2012, 10:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Zrobienie takiego karnisza dla kowala artystycznego to kwestia kilku godzin, mój wujo jest kowalem artystycznym, więc myślę że nie było problemem wykonanie czegoś takiego, ale ja nie chce tego "dzieła" u siebie w domu... nie podoba mi się to bo tak jak już powiedział ktoś przede mną nie mam zamiaru dostosowywać całego wnętrza do karnisza

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • rolety rzymskie Liczba postów: 91 Grupa: Karnisze Chciałabym zamówić rolety Poznań. Głównie chodzi mi o rolety rzymskie i moskitiery. Zależy mi na firmie z wieloletnim doświadczeniem, która oferuje fachowe dora...
  • Szyny sufitowe? Liczba postów: 7 Grupa: Karnisze Polskie gry online to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu. Znajdziesz tu gry dla każdego, niezależnie od wieku czy zainteresowań. Możesz grać w gry akcj...
  • Zasłonya karnisz Liczba postów: 8 Grupa: Karnisze Ale po co własnoręcznie? Szybciej byłoby kupić, a na targach da się znaleźć rzeczy dobrej jakości :)
  • Karnisze metalowe - fachowa porada Liczba postów: 4 Grupa: Karnisze Dzięki. Poszukuję dobrych jakościowo karniszy www.mogilno.org
  • Nieestetyczne dziury po karniszach Liczba postów: 6 Grupa: Karnisze Tez polecam takie zaprawy, którymi możesz wypełnić tego typu dziury albo ubytki w ścianach. Problem jest tylko wtedy, kiedy masz ścianę w zupełnie innym kolorze...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 220

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >