Nie lekceważ żelaza i manganu w wodzie

« Powrót do artykułu: Nie lekceważ żelaza i manganu... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

10 lutego 2015, 10:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Od jakiegoś czasu po nalaniu wody do szklanki prosto z kranu odczuwam nieprzyjemny zapach. Jakość herbaty, kawy, a nawet potraw również znacznie się pogorszyła. Nie wiem co z tym fantem zrobić. Na czym polega badanie jakości wody? Kto takie badanie może przeprowadzić?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 lutego 2015, 12:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Badanie jakości wody przeprowadzają firmy zajmujące się uzdatnianiem wody. Ja takie badanie przeprowadziłem za pośrednictwem firmy Klarsan. Wysłałem w butelce wodę, a na drugi dzień otrzymałem wynik, wskazówki jak postępować dalej oraz propozycję produktów dostosowaną do moich potrzeb.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 lutego 2015, 10:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Właśnie otrzymałem wynik badania... dramat! Chyba nie będę zwlekał tylko od razu zamówię filtr, który zrobi porządek z moją wodą. pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź!

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lutego 2015, 11:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakie filtry zamówiliście? Jesteście zadowoleni? Możecie mi powiedzieć coś więcej?

Zgłoś | Cytuj | Link

4 marca 2015, 14:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zamówiłem odwróconą osmozę Purricom Stella. Jakość wody jest nieporównywalna!!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 marca 2015, 10:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnimi czasy bardzo mocno zastanawiam się nad zakupem filtra. Czytałam dużo pozytywnych opinii na temat odwróconej osmozy Puricom Stella. Jesteś kolejną osobą, która chwali sobie to urządzenie. Czy ktoś z Was jest jeszcze w jej posiadaniu i mógłby się podzielić się swoimi odczuciami?

Zgłoś | Cytuj | Link

8 kwietnia 2015, 16:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Mój znajomy oddał wodę do badania także firmie o której pisze Jaro. Ja chyba zrobię tak samo bo boje się o ogromne skupisko bakterii w mojej wodzie.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 sierpnia 2015, 13:10

Zgadzam sie: good 0 bad

wystarczy kupić odzelaziacz i po sprawie. Poszukaj na http://sklep.osmoza.pl/ - maja duzy wybor, poczytaj sobie o nich i wybierz najlepszy :)

Zgłoś | Cytuj | Link

12 października 2016, 10:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Do usunięcia żelaza i manganu z wody firma http://gc2000.pl wykorzystała system odwróconej osmozy i od tamtej pory woda jest czyściutka zdatna do picia.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 marca 2017, 10:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Woda w naszym zakładzie już od dłuższego czasu domagała się czyszczenia. Odżelazianie i odmanganianie przeprowadziła firma www.gc2000.pl i wszystko wróciło do normy.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 229

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >